Új hozzászólás Aktív témák

  • Marczi80

    tag

    Sziasztok

    Hazaérkezett a táltosom, karosszéria kiheggesztve, kapott egy új festést is.

    Egy nagy gondom van most vele. A heggesztés annyit jelentett, hogy még valamikor augusztus végén leállítottam az öreget - kicsit elhúzódott a szerviz betegség miatt. Ugye nappal annyira nem vettem észre, csak utolsó utamon, hogy nem világít a műszerfalam. Tehát a visszajelző lámpák rendben égnek, csak a műszerfal megvilágítása nem. Szétszedni akkor nem volt időm, gondoltam ősszel majd megnézem.

    Az őszből november közepe lett, most szedtem szét, és látom, hogy a csatlakozótól vezető nyomtatott áramköri rész szét van égve. Egyszer már történt hasonló, akkor a parkolófényjelző lámpa környékén sült meg az áramkör - kikötöttők a parkolófényvisszajelzőt és a fordulatszámóra 2es alatti lámpát, és így jártam idáig. Jaj, akkumulátorról 12V, alternátorról 11,3 volt jött.

    Anno a bátyám mondta, hogy neki is elégett pár kör benne, ő simán átforrasztotta kábellel.
    Kérdezném - történt hasonló másokkal is? Vagyis ez normális, és cínezőre fel? Vagy inkább nézessem át valakivel az autót, addig meg járjak műszerfal nélkül...

    In a world without fences and walls - who needs windows and gates ?

Új hozzászólás Aktív témák