Aktív témák

  • Dtomi

    őstag

    válasz Hydra SR #3724 üzenetére

    ÁÁÁÁÁ ez semmi!!! Nézz meg egy bármilyen pl. indexes fórumot de szinte bármelyiket megnézheted. Most véletlenül a K10-s indextopikba futottam bele. Van olyan ember aki még mindíg a K10 adatlapját rawtesztjét magolja visszafelé és isteníti. De a 30D topikba arra vár hogy lejjebb essen a 30D ára mert 30D-t szeretne. De mindenkit oszt a pentax fórumba. Életében nem fotózott maximum a telefonjával. És amikor megkérdezik tőlem fotózás közben, hogy miért vettem 30D-t és nem 400Dt mert az már 10mpixeles És ezt olyan ember kérdezte aki azért már nem most kezdte akkor elborul az agyam. Vagy, hogy a 30D re fel lehet e tenni IS-es obikat. És egy ilyen kérdés után flegmán elmondja mekkora fotós. így alkudik a gyerek az 50-500-ból hogy adja az ember 150!!!! ért a canonos 50-500at mert már régi, és az új 50-500ba már van képstabi és mindenkit hülyének néz! Az ilyen emberek mit gondolnak? [link] :Y
    Vaterán 25ért 18-55-öt, 300D-t 170ért

    ''a k10D Olyan dolgokat old meg végtelent természetességgel amit a többiek hosszas kínlódás meg gombnyomogatás árán is alig.''

    '' a sigma 17-70 prémium vízálló'' persze ! Beleteszed a vízbe és megáll.

    ''Dg objektívnek a gyújtótávolság változtatásával változik a hossza, ezért extrém körülnények között kerülendő a használata.''

    ''170-500mm F5-6.3 ASP APO RF Sigma objektív minősége megfelelő-e a d80-hoz''

    ''a Váz fényerejét nem lehet állítani''

    ''nagy teleobjektívhez gyors ISO sebességet kell választani''

    '' 50-500 Egy srác Canon fix 300/f4 obi plusz 2x konverterrel fotózott mellettem a
    motocorss versenyen, így neki f8 lett a fényereje - igaz 600mm a gyújtótávolsága -, míg én
    500mm-en f5.6-tal használtam'' Sokan mondják hogy a profik kezében minden jobban muzsikál DE ENNYIVEL???? :O

    Ezek a hozzászólsok szépen belevésődtek az agyamba, akármelyiknek be tudom linkelni az eredeti szövegkörnyezetét. És ne felejtsük ugye ez a DSLR a fotózás ''profi'' kategóriájú topikokban születtek mik lehetnek a kompakt kategóriákban????



    "Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

Aktív témák