Aktív témák

  • j.bravo

    addikt

    Megint jó a termés, csak lesek :) Fotózni akaroook! Nem az irodában ülni!

    (#10033) Bandesz99 : Tényleg baromi jó! Szívesen megnézném FF-ben is.
    (az exif szerint 15mp volt ;))

    Fejo: jók az ízeltlábúid! Tényleg mintha a képek - minőségi oldalról - jobbak lettek volna az otthon készült képek esetében; de nem tudom hogy a Sigma 180 nem szereti, vagy csak más utómunka kéne... de az is lehet hogy az asztalon történő fotózásban csak nagyobb a rutinod... :F Mindenesetre az egész csak azért tűnik fel, mert eddig jó magasra tetted a lécet. ;)
    A #10052 viszont baromi jó lett, hogy még a csomag is ott van a lábán...
    Talán a crop jobb. Ha a letört fűszál nem zavarna be, az eredeti talán még jobb lenne, de így a crop. Szerintem. :)


    (#10049) johnjohn
    : nem rossz így se, de az igazi akkor lenne ha még egy hölgyet odaültetnél a közepébe és készítenál róla pár portrét... (akár maradhat is a ruha :D csak harmonizáljon a virágos háttér színeivel)A házikós jó! A keret szerintem nem zavaró.

    (#10069) vegesj: a második nekem kissé túlszaturáltnak tűnik, pedig szép lenne. A harmadikon pedig valamiért nagyon furcsák a színek... a szomorú szemű kutyus kár hogy középen van. Az utolsó, virágos szép :) talán még jobban nézne ki egy kicsit "panorámásabbra" vágva. Egy próbát talán megér :)

    (#10076) Zola007: tényleg vágj belőle, jobb lesz! :D

    (#10084) drkbl:jól néz ki a toronymaradék, jót tett neki a sorompó kivétele is. :)

    Szoles: jók a azok a békák, ügyesen vakuztál, nem kel pofánvakuzott hatást.

    [ Szerkesztve ]

    Whatever.

Aktív témák