Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    Topikgazda

    válasz Hooper #3225 üzenetére

    Lehet páran megköveznek majd de szerintem az Update 2 a bűnös. Anno valami hibával jött ki, sokaknak elbaszkurálta a cuccost amint feltette, egyébként nem értem minek feltenni mindet sorban. Elvileg a javítások visszamenőlegesen benne vannak a frissítésekben. Nekem felment az alap és egyből ment rá az Update 3, majd egy héten keresztül irkálta a dsm, hogy van frissítés. Mire meguntam és menet közben ráuszítottam a frissítésre és azóta vígan fut a 4-es.

    Ezen kívül lényeges a beírt sn és mac formátuma is: sn=C1LWN08XXX mac1=00113267CXXX (az X-ek helyén is számok voltak, de nem szeretném ha valaki ezzel próbálna belépni mert ez működő páros)

    Valamint fontos, hogy az SN és MAC párost 3 helyen kell megadni az isolinux.cfg-ben

    Nem szabad elfelejteni, hogy létre kell hozni egy Synology accountot Itt megadod a gép típusát: DS3615xs valamint a generált sn-t: C1LWN08XXX

    Egyébként a Speedport 724 is megérne egy misét. Elég felnézni a T fórumára, hogy hányan anyázzák portnyitás ügyben. Lehetséges megoldások közt szerepel, hogy csak modemként használni és mögé tenni egy Rendes Routert és azon beállítani a portnyitásokat átirányításokat.

    Másik megoldásnak a teljes Resetet írták, de akkor meg elvileg kell az üszi is az adsl jelszó cseréjéhez (bár ehhez nem értek, szerencsére régóta kábelnetes vagyok /digi/ )
    Pár találat a fenti Csoda kapcsán. Csoda, hogy nem hajította még ki senki! :)

    [ Szerkesztve ]

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák