Új hozzászólás Aktív témák

  • Essejó

    Topikgazda

    válasz seger #17159 üzenetére

    Szia!
    Nincs harag, bírom én a kritikát, mint Illetékes Elvtárs, csak nem szeretem. :D
    Szóval a következő beírás [link] Arról szól, hogy: "Próbáltam volna telepíteni egy i3 3240-es Lenovo brand gépre, de minden alkalommal csak idáig jutott"
    Illetve: "Próbáltam több bootloader verzióval, illetve 2 különböző pendrive-val, ugyanaz az eredmény."
    Szóval javíts ki ha tévedek, de szerintem ha a loadert lefuttatod, az már létre hozza a hdd-n a három partíciót. Ezért írtam, hogy esetleg érdemes lenne mondjuk törölni két próbálkozás közt a HDD-t.
    Aztán, a 6.1.7-el én is egyetértek, de amit linkeltél az simán a 6.1

    Erre írtam, hogy elég lenne a 6.1.3-ra vissza menni, és onnan frissíteni a 6.1.7-re, de természetesen, jó ha a 6.1.7-el kezdi szerintem is. Én a sima 6.1-et nem értetem, hogy annyira vissza menni mi értelme van.

    Ok ha nem a time out, akkor mivel lehet megállítani pár másodpercre, hogy legyen idő választani a Baremetal installt?

    Én sem kötekedni akarok, lehet csak elírtad azt a 6.1-et és 6.1.7 akart lenni?

    Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

Új hozzászólás Aktív témák