Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Dello79 #12999 üzenetére

    Igazából nekem volt omv meg freenas meg nas4free ide is írtam, hogy nekem egyik se jött be. Ez nagyon de nagyon attól függ, hogy mennyire akarsz belemászni a lelkébe, és mennyire vagy linux guru.

    Az omv nálam ha minden igaz pot egy sima csomag telepítés -plex- után úgy borult meg, hogy napokig össze se tudtam kendácsolni. Persze én bevallottan teljesen hülye vagyok a linuxhoz... Az xpen meg évek óta zörög hibátlanul.

    Mivel ez nem egy nagy elköteleződés, szerintem inkább próbáld ki, hogy neked melyik áll kézre. Ha linuxban otthonosan mozogsz, esetleg szeretnél vele foglalkozni, akkor én azt mondom hogy hajrá. Az xpen egyik hatalmas előnye meg úgy a syno-é egyébként, hogy azok is boldogan üzemeltetnek ilyen eszközöket, akik a portforwardot nem tudják megoldani, mégis boldogan használják mióta.

    Dobj fel egy omv-t nyomkodd egy két hétig, állítsd be, nézd meg hogy neked mire kell és azt hogy tudod megoldani, aztán próbáld ki esetleg az xpent is, azzal is told ezt végig, aztán eldöntöd.

Új hozzászólás Aktív témák