Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • elder troll

    senior tag

    válasz Moby #127339 üzenetére

    Alsó tagozatos korom óta csinálom mások gépét, kb onnantól tanítottam az összes informatika tanárom kivétel nélkül. Alapvetően egy spektrumzavaros kocka vagyok, aki lanparty-kon szocializálódott (vagy éppen nem). Házigazdaként mindig jött valaki már alapból rossz géppel, amit nyilván nekem kellett megoldanom a szállásolás, etetés és hálózati beállításokon felül. Azt gondolnám, hogy azért az átlagnál jobban értek hozzá.
    Igen, egyszer raktam egy RX6700XT mellé egy R5 3600 processzort, mert az egész városban nem volt jobb processzor AM4 kategóriában a használt piacon. Az előző hasonló konfigba R5 5600-at vettem újonnan (+200MHz, -19 co), mert akkor csak R5 2600X volt helyben.

    Aki ért a pc-hez, az nem a pécéről menekül a konzolba, hanem max mellé vesz egyet, mert van egy jó gépe amit használ is, azt meg minek is adná el valaki.

    Azért adtam el a korábbi B550, R5 5600, 6700XT konfigot, mert 3 konzol mellett hónapokig be se kapcsoltam, hatalmas backlogom volt nintendo és ps terén is. Alapvetően pár pc-re kiadott sony játék végigjátszása után vettem ps-t, nintendo-m volt már korábban, de általában elajándékoztam a családban (apám V1, bátyám gyerekei V2 cfw). Szóval ott van 3 konzol, 2-nél hatalmas backlog, és a hónapok óta be sem kapcsolt játékos pc-re jelentkezett egy ismerős, akinek 20 éve tartom életben és fejlesztem a gépeit (meg a testvérének és a nyugdíjas "tankos" apukájának).

    A bányászat miatti vga hiányban váltottam konzolra, nyilván mindig volt a háttérben egy AM4 APU gép (2200G, 2400G, stb), ami a régi steam-es játékaim elvitte bőven freesync range-en belül. De a fő játékos platform az xbox lett, és annyira elkényelmesedtem az elmúlt 3-4 évben, hogy egy driver probléma miatt már agyaltam a rog ally eladásán. Kicsit késésben vannak asus-ék a driverekkel (~3 hónap), és az előzővel szinte lehetetlen kategória volt elindítani a Crysis Remastered Collection bármelyik részét, nyilván nekem meg pont azokkal volt kedvem játszani :DDD

Új hozzászólás Aktív témák