Új hozzászólás Aktív témák

  • negyven2

    veterán

    válasz hombre[EU] #92495 üzenetére

    Az biztos, hogy ABK lesz még egy szép menet. Mindezt úgy, hogy a mostani csapataik esetén is látszik az, hogy azért lehet kéne valami normális kontrol föléjük. Valamelyik hazai podcast-ban hallottam, hogy az MS esetén nagyon úgy tűnik, hogy túl gyorsan növelték a stúdióik számát, és egész egyszerűen nincs meg nekik a megfélő produceri és management kapacitásuk. És az se biztos, hogy túl jó irány, hogy szó szerint nem szolnak bele a munkájukba. Illetve ebben a podcast-ban volt szó a 343-as nyugis fejlesztésről is (de ettől függetlenül máshonnan is hallani, hogy túlóra helyett inkább plusz időt kapnak).

    Amúgy javítom, vagy kiegészítem magam, mert itt alapvetően arra gondoltam, hogy olyan szintű mint pl. ami a Blizzard ,vagy a Ubisoft esetén voltak olyanok nem igazán vannak, nem nagyon lehet hallani. Illetve azért hozzá kell tenni (és ez lehet, hogy nem túl PC manapság), az az, hogy mi számít manapság már zaklatásnak vagy toxikus légkörnek. Itt olyanra gondolok, hogy manapság egy már lassan az is zaklatásnak számít, ha valakivel szemeben nem megfélő névmást használsz. Vagy szexuális zaklatásnak tekintik azt, hogy ha simán csak udvarias vagy valakivel. Igen tudom ezek szélsőséges példák, de sajnos ilyeneket is lehet hallani. Vagy ami az Undead Labs-nél hoztak fel, hogy nem hallgatják és fogadják meg a női alkalmazottak véleményét, ötleteit.

    “I mean it’s one banana, Michael, what could it cost, 10 dollars?”

Új hozzászólás Aktív témák