Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    Na megjött ma a Venom dupla töltőállvány + kontrollerek rendelésem. Néhány észrevétel:

    Venom:
    - ahhoz képest, hogy nem gyári MS, jó a minősége, és jól illeszkedik a kontrollerekhez, zöld-fekete szövetborítású usb kábel van hozzá
    - az USB-C kábel nem megy tökig bele az aljzatba, ami engem zavar, szívem szerint tolnék még rajta
    - használati azt írja, ne hagyjam a feltöltött kontrollert az állványon. Akkor most szedjem le mindig, ha kész? :F

    Kontrollerek:
    - mind a piros, mind a kék szín nagyon szép
    - szerintem jobb lett volna, ha a hátsó húzókarok nem fekete színűek. Piros/kék az előlap, fehér a hátlap, és erre meg fekete a húzókar. :F
    - az egyik kontin alig akart lejönni a hátsó elemfedél. Annyira kellett feszegessem, azt hittem mindjárt eltöröm. Próbáltam azóta bejáratni, de még mindig ilyen. Ráadásul a kis háromszög mélyedés rajta retkes... de ezt nem először szúrtam ki, úgyhogy lehet én piszkoltam össze a feszegetésbe, mert egyébként a dobozról én téptem le a kis zárfóliát - vagy az is lehet gariba volt és úgy értékesítették újra? :F

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák