Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz p2pp #121720 üzenetére

    Azokból az opciókbol tudsz választani, amit te is leírtál. Válaszd ki, hogy melyik fáj a legkevésbé. Én személy szrint a series x-re váltást választanám, de ez sok an függ az anyagi lehetőségeidtől is. Ellenben akkor még mindig választhatsz, hogy a series s megmarad-e masodik (gyerekszobai) gépnek, vagy eladod, utóbbi esetben jön vissza némi lé a dologból. Illetve ha új gépet veszel, elölről indul a gari, ha meg használtat, az árban tud jóval kedvezőbb lenni. Arra készülj fel, hogy az 1TB sem 1TB (a rendszernek is kell hely, meg a series x verziók is nagyobbak ugyanazon játékokból), és inkább előbb, mint utóbb az is meg fog telni. Nekem egy 4TB-os HDD lóg a series x-en, néha így is megy a másolgatás ide-oda, amikor valami ritkábban használt cím kéne. De egy játék átmozgatása USB-s HDD-re, vagy vissza még mindig csak 10-30 perc, nem egy fél nap, mint amit a szerencsétlen adsl-es netem tud… :(

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák