Új hozzászólás Aktív témák

  • cselőre61

    újonc

    Sziasztok!

    Egy problémám van a Win10-zel hálózati problémák témakörében, hátha tudtok segíteni.

    A jobb oldalon a tálcán a wi-fi jelre kattintva az elérhető hálózatok listája egyáltalán nem jelenik meg. Ha esetleg meg is nyílik, akkor is csak a kék golyók mutatják, hogy töltődik a lista, majd egy idő után (kb. 10-15 mp) eltűnik. Ha jobbklikkel rákattintok a Hálózati és internetbeállítások megnyitására, akkor megnyílik a mappa, ott is próbálkozom megjeleníteni az elérhető hálózatokat, de a gép nem reagál rá, nem nyílik meg semmi. Ettől függetlenül csatlakozik a hálózatra a gép, csak nem mindig arra, amelyikre nekem szükséges lenne (vagy gyorsaság miatt, vagy mert pl az eduroammal több dologhoz hozzá tudok férni...stb.). De ez a jövőben is problémát okozhat, hogyha egy addig nem ismert hálózatra szeretnék csatlakozni. A dolog azért is érdekes, mert mellette a hangerő, a töltöttséget jelző ikonok szépen megnyílnak, ha rájuk megyek, csak a wi-fivel van gondom.

    Próbálkoztam már többször újraindítással, az illesztőprogramok frissítésével, de nem oldotta meg a problémámat. A hiba kb. 4 napja jelentkezik. Van valami ötletetek, mi lehet a probléma forrása, vagy a megoldás?

    Bocsánat, ha off topic, új vagyok még itt. Remélem, sikerült érthetően leírnom a problémámat.

Új hozzászólás Aktív témák