Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz vlevi #85593 üzenetére

    A vágólap végre nem egy töltényes lesz, ezt is megértük! :)
    A Snipping Tool utód is jónak tűnik, print screen gombra beállítom majd azt. (eddigi Windows Ink ikonról a Sketch funkció használhatatlan a képtömörítése miatt)
    A OneDrive automatikus hely takarítása is jó lesz nekem. A Defender is okosodik ahogy látom.
    A kereső webes előnézet és Notepad keresés most remélem minden régióval menni fog, nemcsak US, UK régión.
    Az Edge autoplay tiltás is nagyon kell, ami nem egyértelmű: a szókijelölés definíció popup csak olvasónézetben fog előjönni, normál weblapon nem? (így elég hülyeség lenne)
    A sötét File Explorer nekem nem létszükséglet, az jó a kötelezően színes egy pixeles ablakszegély már nem muszáj.
    A Sets hiánya nem fáj, mert a koncepció se fogott meg egyelőre, azért annyit csinálhattak volna legalább a File Explorer tudjon tabokat és kész.

    Szerintem jobban járunk egy világmegváltónak szánt új funkció helyett kapunk sok apró kényelmi megoldást. Lehetne úgy az évi két buildből egy amiben a nagy újdonságok jönnek, a másik pedig a csiszolás és motorháztető alatti dolgok. Vagy évi egy rendszerfrissítés és amit lehet apróságokat a havi összegzők során.

Új hozzászólás Aktív témák