Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz j0k3r! #2220 üzenetére

    Milyen gáz már egy olyan oldal, amit Silverlight nélkül meg sem lehet nézni (most épp Linuxon vagyok, lehet, hogy van kerülő megoldás ott is Silverlight telepítésére, de nem vagyok hajlandó ezzel szarakodni egy béna oldal miatt, aminek még a kezdőlapját sem lehet normálisan elolvasni anélkül :) ). :( Csak úgy tudtam normálisan elolvasni, mi van az oldalon, miről szól egyáltalán, hogy böngésző fejlesztőeszközében letiltottam annak a külön "vászonnak" a háttérszínét, ami arra hívja fel a figyelmem ronda piros háttér előtt, hogy szükségem lesz Silverlightra... :U Szóval érted, milyen oldal már az (egy szar :D), aminél még azt sem lehet elolvasni egy beépülő nélkül, hogy egyáltalán miről szól.
    Pont az ilyenekért utáltam mindig is minden agyonFlash-elt oldalt, most meg itt ez a csodálatos Silverlight...grrr..... Már megint abba a hibába csábítja az idiótább webfejlesztőket, hogy csak és kizárólag egy beépülőre építsenek egy oldalt (és annak hiánya esetén meg azonnali elhagyásra kényszerítse a többi látogatót). :(
    Na, bocs az OFF-ért.

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák