Új hozzászólás Aktív témák

  • spider80

    őstag

    Sziasztok! Egy kis érdekességet osztanék meg veletek: Április végén bementem a helyi UPc üzletbe,hogy kártyafüggetlen mobilt szeretnék venni (S6). Mondta a hölgy,hogy csak futár tudja kihozni május 2-án,az megfelel? Igen,tökéletes. Május 2-án hajnalban kaptam egy smsm-t,hogy a csomag aznap fog érkezni. meg is érkezett még délelőtt. Átvettem,aláírtam,stb. minden szuper. Most jön a csattanó: ma hajnalban (tehát 05.27-én) kaptam ismét egy sms-t a futárszolgálattól,hogy akkor ma érkezik a csomag. Hát mondom ez egy kis hiba a tájékozató rendszerben,még nem tökéletes. Erre délelőtt 11-kor jött a telefon a futártól,hogy itt van a csomaggal. Hát mondom én azt már 2-án átvettem. :)) De akkor legalább írjam alá,hogy nem veszem át. Namost én aláírtam,hogy nem veszem át. Nem kis gáz van a UPC-nél :) most akkor lehet úgy veszik a rendszerben,hogy nem vettem át a telefont,és nem is kell semmit törlesztenem? (ugyanis 2 év kamatmentes törlesztésre vettem náluk :) )

    Samsung galaxy A5 2017-> Honor 9 Glacier Gray-> iPhone 7 32GB Silver-> Samsung Galaxy S8 black 64 Gb-> iPhone 7 plus Silver 256GB-> Samsung Galaxy S9 coral blue-> Redmi Note 5 64GB Black-> iPhone 7 32GB Silver -> Mi 9 T black 64 GB -> iPhone SE 2020 64GB Black -> Samsung Galaxy A71 128GB Black

Új hozzászólás Aktív témák