Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz kezo0 #116896 üzenetére

    Téged, vagy Bárkit kérdeznék díjnet átállással kapcsolatban:

    Mikor kell, ha előre kell a Dijnetes csoportos beszedést tiltani, törölni? Csak mert a Vodás infók alapján beállítottam a voda csoportos-beszedését netbankon, sajna hamarabb, mint neten váltottam volna vodát másféle módra, vagyis csak próbáltam volna váltani másra, mert ha az "elektronikus"-t választom ki, akkor Díjneten marad kiírása szerint. Oké, még hogy mindkettőnek lenne átfutási ideje -1 órája lett mindkettő okézva-, de csak előre készülnék...
    Annyit azért az egésszel vártam, hogy a legutsó Dijnetes kifusson, és legyen 0-zva.

    Ha a voda nézi, látja, váltja, akkor gondolom a dijnet nem fog semmit kérni, szedni be tőlem, mert azt meg csak az alapján csinálja amit a voda megküld neki, amit nem fog tenni, mert váltás volt, ugyi?
    Mekkora az esélye, hogy Clustefu**, és a voda megküldi a dijnetnek a bekérőt, majd látja, hogy ő is tehette volna, és duplán fizetek ;] ? Storyk alapján kinézném ;] ;]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák