Új hozzászólás Aktív témák

  • #82860288

    törölt tag

    válasz cof #117004 üzenetére

    Sajnos hiába hivatkozol új előfizetőkre, nekem azonnal kereken megmondták, hogy felejtsem el azt az árat.
    Akkor megköszöntem nekik a megkeresést és mondtam, hogy majd gondolkozom mi legyen a jövőben. Itt nincs más, szóval nem igazán vártam tőlük csodát.
    Aztán nem sokkal később még tavaly nyáron (pedig évforduló télen van nálam) felhívott az egyik ügyintéző egy jó ajánlattal, de mondtam neki, hogy tévé nem kell, csak net és max telefon.
    Aztán bepróbálkoztam még egyszer, hogy de új előfizetők sokkal jobban járnak, blabla.
    Végül minimális árat engedett, de még így is jobban jártam.
    Ugyanis rá nem sokkal megváltoztatták a csomagokat is, és ami eddig 300-as net volt, az már csak 250 és jöttek az új netes / tévés csomagok.
    Ha van teljes csomag, akkor lehet határozatlannak lenni és esetleg megemlíteni, hogy akkor megnézel más lehetőségeket is, és akkor tuti lesz jó ajánlat. 1-2000 Ft-ot mindig engednek.
    Vagy amikor csomagváltozások vannak és ők keresnek akkor is lehet jó árakat kifogni.
    Azt viszont még mindig gusztustalannak találom, hogy csak csomagra adnak engedményt vagy új előfizetőknek.
    Azért megnéznék egy analízist arról, hogy hol és mennyi és kinek van full csomagja és miért éri meg nekik olcsóbban adni.

Új hozzászólás Aktív témák