Új hozzászólás Aktív témák

  • Peat;)

    veterán

    válasz bigdady #13743 üzenetére

    Ha leírom hogy nekem és 3 ismerősömnek két töke lett az Astra oltás után az is Astra effekt lesz, mert arról volt szó?

    13742-es, egyetlen végigkövetett példában kiderült hogy nem Astra okozta a vérrög hajlam növekményt.

    Az Astra rohadtul be van vizsgálva, ott legalább tudni mi a nyűg. Én is ezt kaptam, szerintem nem a legjobb oltás, sőt le merem írni hogy tény hogy nem az. De a tanulmányokból kell döntést hozni, megtévesztő lehet egy fórum pár kiragadott példával, negatívabba viheti el a megítélését mint amilyen valójában. De leírta Parci hogy túlreagálom, tudni fogja a topik közösség értelmezni amit olvas, remélem így van.

    Én csak szeretném hogy kotródjon a covid kifele a világból :) és amikor látja az ember a híreket, hogy a pfizerért sorban állnak az emberek és se kínai se Astra nem kell a 90%-ának akkor nem tudom...lehet én vagyok túl szélsőséges de szerintem ez nem normális. Kettőből legalább egy része rábökne az egyikre, igaz már 3 van, hátha a szputnyik kelendőbb lesz.

Új hozzászólás Aktív témák