Új hozzászólás Aktív témák

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz Ivy.4.Ever #12161 üzenetére

    Nem tudom, mennyire lesz hasznos info, de eredetileg nekem is oltópontra lenne időpontom (mai napra), de nem sokkal a jelentkezésem után keresett a HO-m is (szintén egy oltásszervező rendszerben), szintén mára, szintén ugyanarra (kínai) vakcinára. Ez utóbbit választottam (közelebb, kényelmesebb, garantáltan nincs tömegnyomor stb.). Hétfőn gondoltam, hogy a korrektség kedvéért felhívom az oltópontot. A jelek szerint jól tettem, ugyanis a tajszámom ismeretében ott kihúzták a foglalásomat, és egyúttal a hölgy (nagyon kedves, segítőkész volt, nem problémázott, hogy miért nem oda megyek, ha már egyszer jelentkeztem stb.) felvilágosított, hogy ha nem húzatom most ki náluk a rendszerből a foglalásom, akkor a HO-m nem tudná majd bekönyvelni a rendszerbe a beadott oltást (a tajszámomon ugyanis oltóponti oltás szerepelne ott, hiába nem mentem el "felvenni".)

    #12104 Soul: Ne túlozzunk, felszívódik abból 15-20% is! :D De komolyra fordítva, ha egyszerű, bármelyik gyógyszertárban kapható, de azok közül a minőségibb cuccok közé tartozó megoldást akar a magnéziumpótlásra, akkor az is teljesen jó, amit én ajánlottam. Én kb. tíz év után csináltam idén egy 60 napos kúrát azzal, majd laborban kimérettem, és tip-top működött.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák