Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Chesterfield #11697 üzenetére

    Rokonságban többen kaptak és májusban mehetnek 2. körre. Nekem fiatalabbként kimondva nem kimondva azt mondták nem tudják hány hét lenne még nekem, mert amúgy van, későn regisztráló öregebbeknek tartva gondolom? (tudjuk havi egy millió érkezik folyamatosan) Szóval kínait tukmálták erősen, passzoltam, végül AstraZenecában egyeztünk meg, ha nekem nem jut Pfizer-Biontech. Körzetfüggő is, máshol már a huszonévesek is azt kapták. Számolgatás szempontból az oxfordi 12 hét 2. dózis miatt még későbbi várás Pfizerrel is hamarabb megvolna a legteljesebb védettség vagy a Janssen az USA után újraindul EU-ban is. Másfelől úgy vagyok vele, ha fél Angliának, a német kancellárnak és kanadai miniszterelnöknek jó az AZ, és úgy tűnik nem rossz első dózis + 3 hét után:
    A Pfizer antitestes védelme erősebb, de hamarabb elhalványul, mint az AstraZenecáé - Qubit

    Mindenesetre tök úgy jött le a telefonból, hogy kínait nagyon akarja kínálni abból lehet neki most a legtöbb, amúgy van neki Pfizer is csak én arra még várhatok, AZ-ra úgy számítsak a héten ha talál még kilenc balekot, gondolom a vérrög hiszti miatt népszerűtlen lett? Szputnyikot nem említette. Mennyivel egyszerűbb lenne fajtánként megszervezni oltópontokon... háziorvosnak és nekem is kellemetlen ez a szervezés, ja először tök máshova került a regisztrációm, majdnem két szék között a pad alá estem, lehet mire odamegyek mégis kínait szúr belém ;]

    #11701Ringman
    arra én már csak a lazában mertem reagálni, úgy felhúzott, innen kitakarította volna Parci :D

Új hozzászólás Aktív témák