Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    Jó olvasni is ezeket az élményeket, megélni még jobb lehetett. Sajnos a hétköznapi életben talán csak havon / jégen lehet ezeket olyan sebességnél gyakorolni, ami még nem veszélyes az emberre és a technikára. Igaz, mifelénk jó ehhez a környék, ismerős szerint kb két - három hete még 30 cm hó volt fent a Bükkben. Azért most úgy érzem, egy ilyen tréninget kérek valamelyik családi alkalomra :B
    (#3003) Parci: Jól sikerült autó az új Mondeo. Csendes kényelmes, emellett nagyon modern a beltér. Persze nem játszós autó, ahogy említettem a múltkor, nagyon elsőkerekes, nagyobb gázadáskor jó nagyokat csavar a kormányon. Sokáig instabilnak éreztem,mert egy közeli körforgóban meg - meg csúszott alattam, de ebben inkább a gumi lehet a hunyó, nem az autó (Kumho Wintercraft WP71) A nyári papucsok remélem jobbak lesznek. Azért az Outback mosolygósabb autó, és bár erősen látszik a modellévek közötti különbség (főleg belül), azért sok szégyenkeznivaló nincs :N
    Ha már gumik, ma felni takarítás és mustra volt porondon, lesz is még vele dolgom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák