Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    válasz h.adam.92 #22142 üzenetére

    ma egy vesztett 3v3nél egyik ellen mikor nagy sereggel még csak az első bázist kezdték szétcsapni (és eléggé elrontottuk, mert 2 expem volt de alig gyártottam , mikor akkor már minimum BC hordákkal kellett volna ellentámadni) már írta is be h GG (tehát támadás alatt)
    ez is nagy bunkóság.

  • CooLM@$TeR

    tag

    válasz h.adam.92 #22142 üzenetére

    Hogy számodra mit jelent a gg, az relativ.
    Hogy számodra milyen az a vereség, ami "jó játéknak" számit és hajlandó vagy gg-zni, az is relativ.

    Ha viszont a nemzetközileg rögzült jelentéstartamáról beszélünk, akkor ezzel szokás lezárni egy meccset és elismerni, hogy az ellenfeled legyőzött szabályos körülmények között csupán a játék adta lehetőségeket kihasználva.

    Éveken át követtem rendszeresen figyelemmel az itthoni, de a főként a nemzetközi Counter-Strike és StarCarft meccseket, és rendkivül BM és pofátlan dolognak számitott, ha valaki gg nélkül lépett ki egy játékból. Ezzel a nemzetközi szcéna rosszallását is magára vonta, még egy átlag macskajancsi játékos is szidta a csapatát, aki nem volt hajlandó megadni az ellenfélnek a tiszteletet. Olyan meccseken irtak be gg-t, ahol ha te, én vagy akárki ült volna a vesztes helyében akkor biztosan kinyilt volna a bicska a zsebében, de elismerte az ellenfél győzelmét és a saját nimbuszát sem köpte pofán BM viselkedéssel.

    És most ha nem profi szintről beszélünk, de akkor is a 8 főből 6 magyar játékos volt, és ennyire nem voltak képesek, hogy akár egyikőjük is hajlandó legyen beirni a gg-t. Ez azért már nonszensz.

    Mindegy, látom rajtad, hogy teljesen máshogy gondolkodsz erről (nem minősitettelek negativan, mielőtt támadásnak vennéd), de azért annak örülök, hogy te vagy kisebbségben a véleményeddel (legalábbis az eddigiek alapján).

Új hozzászólás Aktív témák