Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz Burt1793 #58035 üzenetére

    Pedig nyugodtan elhiheted. De tegyél próbát a saját szemednek higgyél ne nekem :)
    Vagy használd a topic keresőt írd be motion plus biztos, hogy más is írta már az eltelt 3 évben.
    Ha kikapcsolod megszünteted lényegében a "két kép közé egy harmadik képet szúr be" történetet, lesz 300 vagy 350 soros mozgóképfelbontásod ami az 50Hz alap ismérve.
    A Motion Plus asszem normal értéken van mikor format reseten esik át a tv vagy először lesz bekapcsolva vásárlás után. Van ott több gyári beállítás is de a tapasztalatok szerint egyik sem jó. Ezért valós 100Hz-es tévéknél a Motion Plust nem kikapcsolni kell, hanem egyedire állítani és a megfelelő értéket beállítani.
    D6500 esetében ez 10/3. ES szériánál asszem 9/2 volt ez, F szériánál vagy nyomozol utána neten vagy ki kisérletezed melyik a jó. lehet 10/0 vagy 8/1 nem tudom.
    Nálam Éljavítás on minden más képjavító off, led mozgásjavítás, meg a villogtatás sötétebb vagy világosabb jelenet stb. ezek nálam off.
    szoktam szórakozni vele pl. Digisporton HD-ben motogp és focimeccsek alatt és biza sikerült néha teljesen nézhetetlenné varázsolnom a képet, akkora opera ária lett belőle :)

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák