Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomeewap

    tag

    Megérkezett az UE40ES6800-am, az utóbbi napokban kicsit nyúztam, íme a pro és kontra:

    Két magos procija van, azonban az egymagos tévékhez képest annyival nem gyorsabb, azonban látszik rajta a többlet sebesség, a legújabb szoftver telepítése után egészen kellemes tempóban használható. Eddig egy 2010-es C6500-am volt amit már továbbadtam, képminősége ehhez a típushoz viszonyítva gyengébb. Igaz hogy a fizikai méret a 40" miatt nagyobb, de nem annyira tiszta és élethű a képe mint annak (ez szubjektív, kinek mi tetszik). Azonban a beállításokkal bőven lehet variálni, és azért ki lehet hozni belőle egy nézhető formát. A 3D tökéletes, egyelten hibát az aktív megoldásra hárítom, hiszen a szemüveg vibrálása néhol eléggé zavaró. A képernyő felhősödik, a régebbi típusokhoz képest jobb, a világosabb részek a képernyő négy sarkában látszanak, de adás vagy film esetén ez abszolút nem látszik és nem zavaró. Természetesen a világítás és egyéb setup dolgokkal lecsökkenthető a felhős látvány. A Smart felület egészen jó, viszont böngészni vagy írni csakis billentyűvel ajánlott.

    Ami kifejezetten bosszantott, az a MindigTV extra kártya volt. Sajnos nem ismerte fel a most nyáron vásárolt Conax kártyát (@smit), így nem tudom nézni a kódolt csatornákat. Először azt hittem hogy rossz a csatlakozó és máris viszem vissza cseréltetni, azonban a Samsungot és AH-t felhívva kiderült, hogy a TV nem mindegyik kártyát támogatja. Így most várok, hogy visszahívjon az AH, hogy cserélje a Conax modult.

    Akinek van kérdése, bátran tegye fel.

Új hozzászólás Aktív témák