Új hozzászólás Aktív témák

  • Zοltta

    senior tag

    válasz PuMbA #113040 üzenetére

    Szia Pumba ! :D ...
    Pont ma voltam Euronicsba kicsit körül nézni, és pont azok voltak kint amiket meg akartam nézni :D ezt ( UE40MU6102 ) meg ezt ( UE43M5502AKXXH ) , láttam kiállítva, bekapcsolva és pont a az M1 csatorna ment ( sima , nem a HD-s ) és sikerült igen közelről szemügyre vennem , őket és hát mit ne mondjak ez ( UE40MU6102 ) valahogy szebben adta vissza az emberek ráncait , úgy mond pixelesedést figyeltem sd adás révén, persze ha sd a sima m1 :D , hogy mennyire észre vehető és jó 1-1,5 távolságnál semmit nem láttam annyira tetszett.
    Talán a 6102 volt valamivel kontrasztosabb a 5502k -nél és persze, fhd révén az adás is minimálissan volt csak gyenge rajta uhd-hoz képest ,az utóbbi élénkebb színekkel dolgozott picit, ( 5% al ha élénkebb volt ) de ez minimális volt szerintem :) .
    Menüt nem tudtam tesztelni, mert csak beugrottam pár percre :D

    Összegezve, a két modellt, talán jobban tetszik a UE40MU6102 uhd még is csak apróbb led palettával dolgozik :D , azért lehet a képe szebb.. és gyorsabb is.

    Eddig nem volt viszonyítási alapom 32" kontra 43" , de nagy váltás 32" röl 50cm-es crtről 43 " -ra :)

    Nem ,tudom ( UE40MU6102 ) mellett mi van még ami ajánlott? szigorúan 150k alatt :)

    [ Szerkesztve ]

    Csak egy srác vagyok a nagy világból.

Új hozzászólás Aktív témák