Új hozzászólás Aktív témák

  • rioter

    csendes tag

    Helló!

    Samsung LE32C530F1W tv-re szeretnék egy usb-s dvd meghajtót kötni, mivel az asztali dvd-m már haldoklik. Kipróbálásra szereztem egy LG GP57EB40 meghajtót, mivel ez 1 usb-n csatlakozik, és a dobozon fel van tüntetve a tv connectivity is. Ha rádugtam, áramot kapott ugyan rendesen, de nem jelent meg a tv média lejátszás ablakában, a lemez pörgetésén kívül mást nem sikerült elérni, pedig a tv legfrissebb firmware-ét is felraktam. (ugyanezen usb portban a külső 2,5" hdd-ről szuperül játszik mindent a tv) Utána kipróbáltam egy T24D590-en is, de ugyanez van. Hogyan lehetne működésre bírni? (netán, ha nem ez a dvd, akkor valami más márka, ami működik, viszont tv-t nem cserélnék ezért).
    Másik kérdésem az volna, hogy a monitorként használt T24D590 esetében, ha a Win10-ben aktivizálódik a képernyő kikapcsolása, a monitor nem lekapcsolja magát, hanem egy kiírás megy, hogy nincs jel, és a fogyasztása majdnem pont ugyanannyi, mint amikor megy. Mit tehetnék, hogy ilyenkor energiatakarékos módba menjen? Az elődje egy nem tv-s monitor volt, az ilyenkor 1W alá esett.

Új hozzászólás Aktív témák