Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby86

    őstag

    Lenne hozzátok pár kérdésem a Padavan-al kapcsolatban. :)
    Első kérdésem:
    A LAN - DHCP Server részben van egy rész alul "Advanced Settings" ami alatt van egy bizonyos "Custom Configuration File "hosts"". Ez ugye azt a célt szolgálná hogy adott ip címeket vagy weboldalakat letilthassak router szinten a hálózatról. Pontosan ezt hogyan kell használni? Ha én pl. a kispistajoska.hu oldalt szeretném letiltani tegyükfel akkor elég csak a webcímet a host fájl-ba beírnom és kész? Kell http:// előtag vagy nem?

    Másik kérdésem:
    WAN - IPv6 Protocol "IPv6 Connection Type:" részt mire kell állítani ha digi netem van? Mert itt már van ipv6 és ha már van, szeretném használni. :)

    Harmadik kérdés:
    DLNA media szerver résznél nekem nem listázza ki a mappákat részletesen, egyszerre az egész vinyót lehet csak felcsatolni. Hogyan tudnám azt megoldani hogy csak bizonyos mappákat osszon meg a DLNA szerveren? Mert a routeren lévő vinyónak a gyökér könyvtárába látok egy bizonyos ".__folder_list.txt" fájlt. Nem ebbe kell bele írni külön egyesével a mappák elérési útjait? Vagy hogyan kell ezt beállítani? :)

    Képet mellékelek arról amiknek a beállításait imént kérdeztem hogy konkrétan milyen menükre gondolok: [kép]

    -Norbi-

Új hozzászólás Aktív témák