Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikooo

    addikt

    válasz klaya86 #2728 üzenetére

    Nincs más ahol van értelmezhető 3x optika, megy vissza és jön helyette a Nokia X30....lemondtam a 3x -ről, S22+ -t és most a 21FE -t is visszaküldöm, megtanultam a leckét.

    Galaxy Spica óta Androidozom, ha kellett ADB, root stb olyan beállításokkal használom mint a Nokia 8.1 -et és az X20 -at is használtam de itt nem megy, egyszerűen sima netezés kicsinálja.

    Hogy mit kéne kikapcsolni? Mindent. De akkor minek ilyen telefon? Nem akarok se akkumulátor kímélő módot se lokáció nélküli használatot (így is tiltottam a hely hozzáférést ahol csak lehetett, rendszer alkalmazásokban is) illetve annyira levettem a fényerőt, hogy már fájt a szemem az erőlködéstől, hogy el tudjam olvasni.

    Egy Vanilla Pixel rendszer biztos sokat dobna rajta.

    Próbálok objektív lenni és teljesen transparens azzal kapcsolatban amit tapasztalok. Még ha picit nyersen is fogalmaztam.

    Amúgy brutál gyors a rendszer, baromi jó képeket lehet vele csinálni (Holdat is elég jól elkapja) brutál jó a hanghívás, kompakt. A kijelzője so-so, nem csípem, hogy a fehér nem teljesen homogén fehér, vannak benne pici rózsaszínesedések, minimum fényerőn szürke háttéren fekete ikont/widgetet mozgatva brutál lilás utánhúzás....de ezzel mind együtt tudtam volna élni de az akku.....ja és a kijelző fényereje elképesztő! Kár érte :(

Új hozzászólás Aktív témák