Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz MasterDeeJay #5 üzenetére

    Tovább bonyolítja a helyzetet, hogy az MS az odf 1.3-as verzióját csak a 2021-es MSO-ban Office 365-ben fogja támogatni, még a 2019-es MSO is marad 1.2-nél. Mindeközben az LO meg alapból odf 1.3 formátumba ment és így most eljött az a helyzet, hogy bizony az office nem kompatibilis...

    Nálunk a cégnél van LO és MSO 2019 is, de a fenti probléma miatt nem tudtunk közös nevezőre jutni. Bizonyos dolgokat MSO alatt csinálunk, egyéb dolgokat meg pl. az LO Calc-ban, mert jobb mint az Excel.

    Egyébként furcsa, hogy az LO-t lassabbnak mondták. Ez nyakamat rá, hogy üres duma volt. Itt a cégnél modern Ryzen procis gépek vannak SSD-vel, de érezhetően lomhább az MSO. Mondjuk nem csoda, 3-4x akkor a program és pl. az Excel animálja a cellákat, amit egyébként ki sem lehet kapcsolni az Excelben, csak magában a Windowsban, de akkor az meg mindenre érvényes...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • btprg

    senior tag

    válasz MasterDeeJay #5 üzenetére

    Amúgy a LibreOffice "Word" jellegű része szerintem is egy hulladék, meg úgy alapvetően az egész brutál lassú. Én MS Office 2002-t használok alapból, össze se lehet hasonlítani hogy mennyivel használhatóbb mint a Libre. De van sok jó funkciója az utóbbinak is, csak éppen használhatatlanul kényelmetlen és nehézkes (mint úgy általában az ilyen ingyenes meg linuxos programok).

    "Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

Új hozzászólás Aktív témák