Új hozzászólás Aktív témák

  • Sakab

    senior tag

    válasz lezerpiramis #1834 üzenetére

    BIS BIS BIS BIS....de bis nélkül is lehet ugyan úgy mailezni max nem a gyári massanger progival meg a levelezővel...

    Én kedd óta nyúzom a 9700át tényleg megszerettem mert szép nagyon mutatós jófogásu pici aranyos. SOk telefonom volt már most jelenleg egy Galaxy S-a fő telefonom.Ahoz visszonyítva írnék pár sort. Éjjel nappal bekapcsolva IM Plussal feljelentkezve Skypra msnre facebookra, mail ami 3 levelezésemet követte 15perc frissítéssel lehetett volna 5re vagy 1 re is állítani de nekem elég volt 15perc is. Böngésző meg 4"on mindeni döntse el mennyire használható :) Qwerty...próbálom erőltetni és megszokni jobban megy már mint az első nap DE...nekem azt nemmondja senkise h ha engem lehagy sebességbe egy BBvel írásba. 4" fekvőbe úgy úgy lehet vele írni mint a villám. Reggelente ágyból elolvasom a hir24en portfolion a hireket, megnézem a levelezésem időjárást facen a postokat mind ezt 5percalatt. és nincs az h Jaj ehez is bis kell ahozis. és most jöhet a jaj de a BBbe van titkosítás és hogy a bb gazdaságos mert h nem tölti le a teljes mellékletet levelet csak ha megkarjuknézni. Könyörgöm 2k ért 500Mb van ha erre még rászámoljuk a BIS-t is akkor már 2 Gb és ez féléven éven belül szerintem még lejebb fog menni (lásd külföldi szolgáltatók)
    És most ne értsetek félre szeretem mert tényleg egy nagyon jó telefon mert tényleg egy élménymegfogni nyomkodni nekem is a kezembe van azóta és nyomkodom mert nem tudom letenni de....talán egy pozitívum lenne mellette az aksi...reggel 9 kor húztam le egésznap ment az IM ill a mail meg a BT meg kb 10 perc beszélgetés este 7kor már pirosan világított h aksinak nemsokára vége.

Új hozzászólás Aktív témák