Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz moonman #47 üzenetére

    elég sovány, ezeknek kb. 110%-a teljesen hidegen hagy, gondolom másokat is.

    Vagyis ha nem engedik el a tökeidet, amit eddig folyamatosan szorongattak, akkor nem veszed észre a lényegi különbséget. Ez is egy nézőpont. :U

    amúgy az acid3 mióta kötelező szabvány? - Már vártam mikor jön a "W3C nem is szabvány, csak ajánlás" védekezőszöveg. :D

    valóban nem kéne, ugyanis IE8-ra nem kell optimalizálni. IE7-et kell jelezni a forrásban

    Mégegy fekete pont az MS-nek, amiért továbbra is így favorizálják az IE7-re való optimalizációt.

    mér ellopták? - Nem, csak költeni kéne rá, hogy 100%-osan tudjam használni a Win7-et. Mondjuk a Vistát sem tudtam, de az XP mód jobban érdekel, mint a hibrid sleep.

    azon Windows 7 sem fog jól futni.

    Mé', eddig nem úgy volt, hogy a Win7-nek kisebb lesz az erőforrásigénye? :D

    "3: Nincs pénzük Vistára"
    egyéni szociális probléma.

    Lehet, de ezért a Win7-et sem fogják megvenni, amire eddig azért gyűjtöttek, hogy ez mekkora váltás lesz a Vistához képest, mert gyors lesz, meg nem lesz erőforrászabáló és még a bloggerek is ódákat zengtek róla. Inkább használják a legális XP-jüket 2014-ig, amíg van rá támogatás, ezzel is hátráltatva mint a Vista/Win7 szoftveroptimalizációt, mind a 64 bit terjedését.

    meg Business/Enterprise-függővé, tehát alapból amúgy sem találkoznál vele.

    Hogy kicsit kukacoskodjak, Win7-ben már nincs Business, csak Professional és egész pontosan Enterprise, Ultimate és Professional kiadásokban lesz elérhető. MVP-ként ezt azért tudhatnád. :P :D

    Egyébként honnan veszed, hogy én melyik változatot fogom megvenni? :)

    honnan a jó büdös francból tudná már? a Petőfi rádió is tudja, hányan és honnan hallgatják, mi?

    Onnan bazzeg, hogy 3 műholddal kommunikál egyidőben.

    mármint mik közül a kisebbet?

    A fizetős termékek (amik visszavetik a fejlődést) és a gyanú az adatgyűjtésre helyett az ingyenes termékek (amelyeknek érdekük a folyamatos fejlődés) és a bevallott, dokumentált adatgyűjtésre, amit telepítéskor/igénybevételkor elfogadsz.

    téves.

    Akkor nekem mi a jófrancért ugrándozik a DWM folyamatosan 1,5-3% között, amikor itt a DX9-es 7600GT, aminek használhatná a GPU-ját?
    Ha kikapcsolom az Aero-t, akkor miért nem ugrándozik a DWM, hanem folyamatosan 0,0%-on van?

    azzal a lényeges különbséggel, hogy a virtualizált környezet ugyanúgy fut, csak nem látod az OS-t. az egyes ablakok képe jön át, méghozzá remote desktop módszerrel.

    Igen, én is erről beszélek. Jobban integrálódik a rendszerbe, értsd: Nem tűnik fel, hogy külön OS-t használ a futáshoz, csak az ablakot látod, alatta meg a Win7 tálcája, és a Win7 szoftverei.

    [ Szerkesztve ]

  • Depression

    veterán

    válasz moonman #47 üzenetére

    "elég sovány, ezeknek kb. 110%-a teljesen hidegen hagy, gondolom másokat is."

    Téged minden hidegen hagy, amit nem a MS csinált, ne tekintsd már magad reprezentatív mintának.

    Mi a francnak próbáltok meggyőzni másokat, hogy milyen böngészőt használjon? Mi közöd hozzá!?

    #11 VladimirR: "amugy azert nem lehetne banolni, mert:" Ha hülyeség miatt lehetne bannolni, akkor már rég ti sem lennétek itt a forumon.

    Böngésző háború: Pont a beépítettsége miatt terjedt el, és használatos még mindig az IE6. Az EU meg megbünteti emiatt.

    Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Új hozzászólás Aktív témák