Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz MortalVenoM #15 üzenetére

    "még szerencse, hogy nem a Te értékrendeden múlik, hogy melyik oldal marad és melyik nem...": még szerencse, hogy semmi ilyesmit nem mondtam. azt mondtam, hogy engem nem érdekel, ha becsődöl, az sem. olyat, hogy csődöljön be (felszólító módban) egyáltalán nem mondtam.

    "szvsz, tisztességesen le kell szabályozni, hogy milyen jellegű adathoz férhetnek hozzá és milyenhez nem.": ez tényleg szvsz, de inkább sztvsz. szerény téves véleményed szerint. most sem az a probléma, hogy nincs leszabályozva, hogy mihez férhetnek hozzá, mert van rá törvény. az a probléma, hogy a hirdetők pofátlanul tesznek a törvényre. mondhatnám, hogy ellopják az adataidat, ha lenne ilyen büntetőjogi kategória.

    "azt látni kell, hogy az internet jelentős részét a reklámok tartják fenn,": az internetből kb. semmit nem tartanak fenn a reklámok. ez csak pongyola megfogalmazás, hogy sokan azt hiszik, az internet egyenlő a kis kék ikonnal meg azzal a három portállal, amit meg szokott nézni. Max. az lenne igaz, hogy a tartalomszolgáltatók jelentős részét a reklámozók tartják fenn.

    csőd, elbocsátások, állam adóbevételeinek csökkenése (rotfl ez ki a bánatos francokat érdekli? különös tekintettel arra, hogy amelyik állam adóbevétele jelentősen csökkenne emiatt, az egy nagy vízzel arrább van...), jön az üstökös, armageddon, bruce willis nem ér oda lyukat fúrni, affleck géza meg kifúrja végre a másik lyukat... világvége.

    rotfl. térjünk vissza a józanság talajára.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

  • Béééla

    őstag

    válasz MortalVenoM #15 üzenetére

    Azért vannak a marketingszakemberek, hogy kitalálják, mit kell ott reklámozni!
    Ne a sütikből kémkedjenek utánam, mert amikor nyomkövet, nem kérdezte meg, hogy engedélyezem-e, úgyhogy a szememben a nyomkövető süti a spyware definíciója.

    Ha hüvelygombakrémet akarnak a PH-n reklámozni, hát tegyék, ne csodálkozzanak, hogy egy 90%+ -os férfitöbbségű oldalon nincs értelme, vagy nem ezt tanulják a marketingesek évekig a mindenféle neves főiskolán-egyetemen? :U Akkor gondolkodásra fel és kutassák fel legálisan a célközönséget. Vannak popup kérdőívek, ja hogy a popupot is miattuk kellett bannolni, mert visszaéltek vele? Akkor kezdjenek el gondolkozni, hogy miként lehet normálisan reklámot csempészni az emberek arcába. Na de ne úgy se, hogy fullscreenbe felugrik meg színesen stroboszkópol, mert ezzel csak azt fogják elérni, hogy az összes k(-val kezdődő összes csúnya szó) reklámszervert blokkolni fogják az emberek, és akkor nem lesz vicces! Ne várják meg, amíg kiborul a bili. Én már várom, mikor lesz a hosts file gyárilag feltöltve bankalapács-listával a linuxokon, aztán mindenhol máshol.

    Bélabá

Új hozzászólás Aktív témák