Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz RoSSo3 #9774 üzenetére

    biztos, hogy találsz 70-ért is, én kettőt is láttam 1-2 hete pár napon belül, amikor keresgéltem. ez egyik 10 hónapos volt, a másik 4. számla, makulátlan állapot. 65 körül már csak teljesen ki nem fizetetteket láttam (persze bekamuzta az illető, hogy ki van fizetve).

    azt mondjuk nem értem, hogy hogy nem lehet garanciális egy alig több, mint egy éve megjelent telefon, amikor 2-3 évet ad rá a gyártó, de én sem nagyon vásároltam eddig használt telefonokat...

    edit: bocs, látom nálad feltétel, hogy fekete legyen...az általam említett két telefon ezüst színűek voltak. először én is feketét akartam, mert kicsit buzisnak, csajosnak éreztem az ezüstöt a fehér előlap miatt, de aztán ez elmúlt. most úgy fogom fel, hogy fiatalított rajtam 10 évet. :DDD szép telefon, kár, hogy nem tök matt ezüst (nagyon picit mintha átmenne pezsgőbe), ezüst előlappal.

    edit2: ami nekem fura a 4,7-es htc után, hogy azt gondoltam milyen fasza nagy lesz a kijelző, de még kompakt a telefont. a kompaktság áll, de utólag azt mondom, hogy egy picit nagyobb még bőven belefért volna nekem. érdemes kézbe venni vásárlás előtt több telefont, hogy mi áll kézre, mekkora méretű kijelzőt nézegetsz szívesen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák