Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsebacsi

    nagyúr

    válasz Cefet #236 üzenetére

    Semmi köze? Ne csináld már! Csak az nem tudja, hogy Ákos hova húz, aki komolyan a fejét homokba dugva töltötte az elmúlt minimum 4 évben. A kormány lépése egyértelmű, megvédjük az emberünket, mégha csak egy énekes közszereplő is. Tisztán látszik, hogy miért mondta ezt a Kövér nyilatkozata után. Ez nem elmélet, se nem összeesküvés, ez tiszta politika. Csak éppen egyik nyilatkozat sem volt kellően szalonképesen tálalva. A 10 milliós családsegély szerinted nem ez?? Csak épp 3 gyerek???? Jézusom, tudod az mennyibe kerül? Mennyi időbe? Így már érthető, hogy anyuka maradjon otthon inkább gyerekezni, mert ideje nem lenne másra. Csak éppen ha ő szeretne más lenni, nem szülőgép? Akkor? Ja az már nem fér bele a kormány családmodelljébe?
    Fogy a magyar? Valóban, de ennek az az oka, hogy alacsonyak az átlagbérek, a terhek magasak, az oktatás romlik, az egészségügy romokban, és még lehetne sorolni.

    A szellemiség, amit mondtak, egy szép álomvilágban, illetve a sötét középkorban biztos működött. A 21. században és kishazánkban ha asszonypajti nem dolgozik, a kiscsaládnak igencsak össze kell húzni a nadrágszíjjat. Innentől max. 1-2 gyerek fér bele, ha belefér. Plusz ostorozzunk valakit, mert nem a gyerekszülés az elsődleges célja? Hmm, nem állatok vagyunk, ha én inkább uatzni akarok vagy bányában dolgozni, akkor ne kötelezzen engem senki vagy ítéljen el, mert eltérek a bemodott "ideális képtől".

    Teccikérteni?

    (#238) Iscariah: Üdv a világban. Az 1900-as évektől kezdve a nők kezdenek többet akarni. Nincs ezzel semmi baj, el kell fogadni. Verseny van, volt, lesz!

    [ Szerkesztve ]

    Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

Új hozzászólás Aktív témák