Új hozzászólás Aktív témák

  • klari164

    csendes tag

    válasz Stieve #2097 üzenetére

    Szia! Nem bírtam ki, este lemértem az ágyunk magasságát. 34cm magas.Hagyományos franciaágy, de ezt úgy csináltattuk egy közel lévő kis faluban. Kemény matraccal és én nagyon megszoktam. Egyszer itt aludt az anyukám, illetve aludt volna, mert Neki kimondottan kemény volt. Meg kell szokni. Az idegsebész javasolta, hogy ha tudjuk , cseréljük le az ágyat, kemény matracúra. Szombat-vasárnap alig volt fájdalmam, pedig volt séta a temetőkben, délután pedig palacsintát sütöttem. Ma megint 1 óra 20-kor ébresztett a fájdalom és ilyenkor fel kell kelnem, mert nem bírok feküdni. 27-én megyek vissza kontrollra, kíváncsi leszek, mit mond a dokim a derekamra, meg a szédülésre. Neked az sem tett jót, hogy az első napokban 1 km sétát tettél. Megterhelő volt még az a frissen műtött gerincednek. Kíváncsi vagyok, hogy a dokid mit mond. Hétfő reggel mindig szokott megbeszélésük lenni és ha tanácstalan, megkérdezi a többi orvos véleményét. Feltétlenül írd meg, hogy mit mond. Bocsi ha turkálok a dolgaidban, de úgy érzem, hogy ebből mindenki tanulhat. Kellemes, szép napot kívánok, amennyire csak lehet! :K

Új hozzászólás Aktív témák