Új hozzászólás Aktív témák

  • para2014

    csendes tag

    válasz Stieve #1959 üzenetére

    Szia! Örülök hogy neked nem kel a hosszú várakozással birkózni,a fájdalom mellet az volt még a pokol :K Áprilisban kaptam injekciót a gerincembe,majd egy hét infúziós kúra ekkor mondta hogy csavarozni kéne.Kaptam három hónapot hogy gondolkozzak rajta.Júliusban rá bólintottam mert már nagyon fájt,és szeptember 23-án műtött.Szorítok neked, és van pár tanácsom ha gondolod fogad meg. :K Vigyél rostos levet de szűrtet,lehetőleg savanykásabbat ez este amikor már ihatsz nagyon jó lesz,és bróbálj meg sokat inni folyadékot mert másnap amikor fel állítanak akkor nem szédülsz.Vigyél szőlő cukrot ezt könnyen fekve is meg eszed pár szem helyre teszi a vér cukrot,hiszen egész nap nem ettél.Én nem vagyok cukros,de segít.Meg még egy fontos! sok embernek az altatás után van problémája a torkával,ezt a tubus okozza főleg egy hosszú altatás alatt.Sajnos ez bizony hosszú lesz nekem majd hat órás volt.A tantum-verdének van gáz mentes sprayje az nagyon jó! Én este be raktam a hűtőbe és mikor észhez tértem már kértem és használtam,nem is volt gond.Mert ha köhögni kel az borzalom lesz!!!

Új hozzászólás Aktív témák