Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82146048

    törölt tag

    válasz borg25 #41 üzenetére

    Azért adj ki plusz pénzt, mert nem tudod, hogy közepes film, és kíváncsi vagy :D Mindenkinek más a közepes film, ez ilyen.
    Sajnos a trailer amúgy nem ígér, csak jeleneteket mutat be (néha még az sem mind szerepel a végső filmben). Emiatt azért ne pereld a stúdiókat :)

    A mozik (különösen manapság) érzékenyek a negatív kritikára, mert kevesen járnak a vetítésekre. Mivel a filmek heteken át mennek, így a negatív értékelésnek van hatása.
    A Cinema City esetében ezt el kell fogadnod.
    Így még akkor sem adják vissza a pénzt, ha Budapest szívében kitör a vulkán, és elmarad az előadás. Kapsz egy szabadjegyet, amivel mehetsz mást nézni.
    Ja, és "43. A mozi területére kihelyezett promóciós anyagokon, filmekben, előzetesekben és reklámokban elhangzó és látható tartalomért a mozi nem vállal felelősséget, az ebből eredendő kárt vagy veszteséget nem térít meg". Bár ezt nyilván mindenki tudja, a mozi nem fog visszatéríteni semmit.

    (#40) Argos: Hehe, én is jártam már így, csak akkor voltak még páran, és ők zörögtek a zacskóval körülöttem :D Néha egy-egy szisszenés, mikor kinyitották a sört/kólát, hmm. Moziélmény.

    (#42) -Skylake-: Igen, arról láttam már videót, amiben kissé visszaéltek ezzel a lehetőséggel. De a pénz az náluk marad.

    (#44) CsabyB: Na, ezt nem tudtam. Ha neked is visszaadták volna az árát csere helyett, akkor az jó :)

    (#47) .tnm: A példámat így nézd: ha a kávézó a város közepén van, alig van azon kívül máshol, mindenki oda jár, közösségi hely és mindenfélét adnak, akkor vissza fogsz menni. Kérsz egy másikat, az sem jó, visszakéred. Aztán rábeszélnek egy jó habosra. Az sem jó, megint visszakéred. Utána nem szolgálnak ki, a többiek meg elégedetten fogyasztanak.

    Természetesen jó lenne, ha lenne a visszatérítésre is lehetőség, de nem lesz, mert a mozinak az nem jó.

Új hozzászólás Aktív témák