Új hozzászólás Aktív témák

  • spidersoft

    senior tag

    válasz Mr.Csizmás #50043 üzenetére

    A tízdolláros nagyonsokdarabos Jakemyből rendeltem magamnak :D Viszont ezt a semmitőlvaló készletet kollégámnak segítettem megrendelni, ő nézte ki. Mondtam neki a várható minőséget, emellett vállalta be :D Ami miatt ezt választotta, az az, hogy ez beér a lyukba, míg a bites csodák gyakran épphogycsak pont nem érik el a csavarfejet... Lett véve egy ilyen készlet is, ha ideér beszámolok róla.

    @(#50028) IG55: kösz az infót, ilyenekből lehet okulni, ötletet szeretni :) Nekem is van egy kis pendrive, ami eléggé melegszik (gondolom ugyanannyira melegszik, mint a nagyok, csak itt kisebb helyen összpontosul a hő), a tévében lakik, de ha a tévé nem megy, nem ad tápot neki. Lehet nálad is meg lehetne oldani valami beállítással/sw frissítéssel, bár a menet közbeni fűtés akkor is nyugtalanító marad. Mivel ezek filléres dolgok, így aliexpressen is meg lehetne nézni esetleg... Nem tudom, hogy milyen elhelyezkedésű az eszköz -- szögadapter nem lenne jó esetleg? Ez legalább elég kompakt... egyik -- másik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák