Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    Legutóbbi "3 items from 1.99$" kacatrendelésem (kivéve a szivacs):

    Csodaszivacs [link] 10 darabot vettem 0.86$-ért, most még olcsóbb is, 0.61$. Nem tudom a színes mivel tud többet, hogy drágább, a szokásos fehéret rendeltem. Magát a cuccot, szerintem nem nagyon kell bemutatni a topikban :D

    Hungarocell repülő [link] ha jól sikerül eldobni, egész szépen repül. Egyszer már vettem ilyet, de sajnos eltört, úgyhogy most vettem másikat. A fülke ilyen "meleg takony" ragasztóval volt a helyére ragasztva, az nem bírta ki az utazást, le volt esve. Nem reklamáltam, itthon a helyére ragasztottam és annyi. A géptest kibírta az utat, pedig semmi extra csomagolása nem volt, még csak nem is bubis zacskóban küldték.

    Építőjáték [link] Kicsit kicsi, összeépítve nagyjából 20cm, kb. mint egy tv távirányító. Megvolt minden darabja, egy darab maradt is ki a végén. Azt nem tudom, hogy én felejtettem ki valahonnan, vagy csak plusz :D Van hozzá képes leírás. Az elemek egész jól, határozottan illeszkednek. A doboz összenyomorgatva érkezett, de nem törtek el a hosszabb darabok sem benne.

    Kijelzős töltő kábel [link] Szövetborítású, 2 méter USB-A -> Type-C, gyorstöltés megy vele (Poco X3 Pro), elég passzosan megy be a telefonomba. Ami érdekes, hogy alapjáraton mutat 0.8W-ot a kijelző, úgy hogy nincs rádugva semmi. Ha feltöltöm a telefonom, de nem húzom ki, akkor a kijelző 0.0W-ot mutat, ha lehúzom róla a telefont, akkor 0.8W-ot mutat. A másik kijelzős kábelemen csak akkor mutat a kijelző, ha töltök is valamit.

    "Stresszoldó" kisegér [link] jópofa, összenyomod a sajtot, akkor előbújik belőle a kisegér. A búcsúban vettem egyet 1500-ért keresztfiamnak, ami persze kb 2 órán belül tönkre is ment. Nagy volt a csalódás, úgyhogy rendeltem egy másikat Aliról, itt az egész csomag játékért alig fizettem többet :D

    Repülő kilövő pisztoly [link] jobbra számítottam, plusz elég kicsi is. Működik, kilövi a repülőt, de azt nem nevezném repülésnek. Többnyire egy éles kanyarral 2 méteren belül csapódik a földbe. Van hozzá 6 darab repülő. De igazából repülők nélkül többet játszik vele keresztfiam :D

    Tejhabosító [link] már egyet vettem, azt bevittem a melóhelyre, úgyhogy vettem egyet itthonra is. Most másik fajtát rendeltem, hátha ez jobb lesz, de nem. Elég gyenge teljesen új elemmel is. Tejet még csak-csak habosít, de pl. tojást már nem keverte úgy össze, mint a képen. Az elemtartót alig tudtam kinyitni, sorjás műanyagok, gyenge kivitelezés, szóval igazi filléres kínai kacat.

    Mindegyik cucc 1.79$ volt az 1.99$ helyett.

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák