Új hozzászólás Aktív témák

  • Hali1975

    tag

    Sziasztok.

    ujabb kis beszamolok:-)
    Mondjuk ezt tenyleg tamogatom, mert igy valoban lesz/lehetnek szemelyes tapasztalatok a termekekrol /mind minoseg, mind hasznalhatosag szempontjabol/ es igy azert aki esetleg nem szeretne kockaztatni ,az donthet ezek alapjan.

    Kepernyovedo uveg fenykepezogepekhez:
    A telefonom van es nagyon szeretem. Gondoltam veszek egyet a nejem kis kompaktjara meg az en milcemre.a kompaktra megjott: hat nem vagyok elajulva, plane hogy itt van egy vekony perem ,ami erintkezik az eredeti uveggel. Nem tudom milyen lesz
    ez jott meg
    [link]

    ezt varom az nx3000re
    [link]

    SIM adapter
    semmi kulonos ,korrekt kis termek
    [link]

    kabel tarto
    remekul mukodik
    [link]

    uv szuro elvileg a samsung nx3000-bator voltam majd ha megjon beszamolok
    [link]

    micro usb kabel
    ettol az eladotol mar tobbszor vettem. a legjobban a 10es csomag eri meg:-). 35darabbol eddig 2 ment tonkre 1 ev alatt. Tolteni jol szuperal es adatra is okes
    [link]

    fgep nyakpant, ezt csak most rendeltem ,gondolom nagyon gaz nem lehet ilyen "dragan":-)
    [link]

    USb3.0 kartyaolvaso: varom nagyon
    [link]

    5,25 helyre kartyaolvaso es usb 3,0as port
    kockaztattam , remelem jo lesz
    [link]

    csipesz szett, ebbol mar van egy darab, csak most a keszletet varom. Remelem lesz olyan jo ,mint az az egy darab:-)
    [link]

    BT-s fules, elsosorban a winfos lynchez -laptophoz, remelem jo lesz ,mert unom a ceges kabeles fulest
    [link]

    csavarhuzo szett:-) ez itt van es teljesen korrekt cucc
    [link]

    coolpad f1 hez kemeny hatlap : nagyon ott van es anyagaban szinezett/legalabbis ugy tunik:-)
    [link]

    usb 3.0as hdd dock+kartyaolvaso/nem ennyiert vettem:-)/35/ : nos ezzel az a gond, hogy nem igazan akar mukodni. igaz most a gepem garancia miatt pihent,de amikor osszeraktam ujbol ,akkor ez konkretan nem funkcionalt, csak az usb-s kartyaolvaso/ami usb2.0-as/. tehat ezt nem javaslom
    [link]

    remelem azert tudtam segiteni vmennyit:-)!
    Ha kerdes van ,akkor nyugodtan itt vagy privatban
    Jo ejt

Új hozzászólás Aktív témák