Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz tmslevi #2960 üzenetére

    A print elteroen mukodik a 2-es es 3-as python-oknal - ezek kozott tobb kisebb-nagyobb elteres van (pl. egesz osztas kornyeken is, meg map az nem list csak iterable stb). Ha zarojel nelkuli print van a kodban, akkor 2-es python kell ahhoz, hogy futtasd, azt toltsd le es azzal inditsd. A pip-et is!
    Ja a screen shot-okat nem is neztem, lehet hogy igy hogy gyanus a python verzio problema, lehet hogy a kicsomagolashoz is megfelelo verzio kell, de ez mar csak egy tipp ha igy se jo.

    [ Szerkesztve ]

  • Mr Dini

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz tmslevi #2960 üzenetére

    Egyrészt megírták a printes hibát, hogy miért történik. Másrészt ez így nem fog menni. Az addig jó, hogy megkaptad a lefordított py fájlt. Viszont a pytransform.so/.dll (a kiterjesztés attól függ, hogy win/linux a futtató) mindenképp kelleni fog, az a deobfuscator runtime kvázi. Aztán leszeded a python forráskódot és azon belül a direktívát, amit a fórum említ, átírod, hogy printelje ki a frameket egy fájlba, majd lefordítod és berakod PATH-ba ezt a módosított pythont.

    Majd futtatod vele az eredeti obfuszkált anyagot. Ha lefut, akkor a kód base64-ben elvileg benne lesz majd a fájlban. Kicsit spammy lesz, de benne lesz a lényeg.

    Viszont! 1) nem teszteltem; 2) ezt mindenképp csak akkor csináld, ha saját kódról van szó és elveszett a forráskód, vagy a készítő engedélyezte a műveletet. Ha ezek egyike sem applikálható az esetedre, akkor bizonyára joggal volt levédve a szkript és maradjon is úgy. + Ez a megoldás csak akkor működhet, ha van licenced is, tehát az eredeti obfuszkált kód lefut és nem fut hibára, hogy nincs licenced.

    Eleinte angol billentzuyetet akartam. De aztán megismerkedtem a nagy 'Ő'-vel!

Új hozzászólás Aktív témák