-
IT café
PlayStation 5 összefoglaló
A túlzott offolás és a konzol vs PC téma nem megengedett!
Új hozzászólás Aktív témák
-
coolpet
senior tag
válasz
peternac #170515 üzenetére
Köszi, szóval akkor valszeg a TV lesz a ludas.
Egyébként 2 Samu TV van, ugyanabból a szériából, csak az egyik 43" a másik meg 50".
Mindkettőn volt ez a probléma időnként.A 43"-oson, Settopbox meg laptop volt rákötve, és az még egy hangosat "nyikkant" is ilyenkor.
Az 50"-osra PS, és PC is volt kötve, másik kábellel.
A közös nevező, hogy mindkét TV mellett van egy Wifi router (Asus N12E és Asus N18U)Lehet hogy :
a: A router zavarja
b: A Tv-k szériahibásak.Próbálkozom.
-
-
-
-
GEIL
addikt
válasz
peternac #144395 üzenetére
Annyi még a bibi az Epic fiókoknál, hogy létrehozásuk után csak egy, azaz egyetlen egy PSN fiók csatolható hozzá......le lehet választani, de visszakötni csak azt azt fogod tudni ami elsőnek volt hozzácsatolva....ugyaneza játék Microsoft és Nintendo Switch fiókkal is, hogy Epic fiókhoz csak egy csatolható. Azt "megjegyzi" és utána bármikor bármennyiszer lecsatolhatod, de utána minden "típusból" csak azt az egyet fogja engedni visszacsatolni.
De mint írtam, ezt csak support fogja tudni megoldani, de sajnos te nem tudod a fiók "első" pontos E-mail címét, így gyanús nekik és bukó a dolog...kb mintha másét akarnád ellopni.
Nálam annyiban volt más, hogy tudtam hogy mi volt a hiba és az elírás, így meg tudtam adni halálpontosan hogy mi a hibás cím. -
-
GEIL
addikt
válasz
peternac #144387 üzenetére
Meg lehet oldani "Epic games"-szel levelezve....nekem sikerült.
Fiam Epic fiókját az unokatesójával "véletlenül" egy elgépelt gmail-es fiókra tették..és később derült ki a dolog. A lényeg hogy sikerült áttetetnem egy általam megadott emailre.Csak akkor tudod megcsinálni, ha:
- tudod a PSN és Epic fiók létrehozásának idejét (napra pontos dátum kell)
- fiókok generálásakor megadott személyes adatok (halálpontosan)
- tudod a fiókok első felhasználónevét
- tudod nekik mondani, hogy a fiók legelső bejelentkezési napján milyen országból, városból és pontos (külső) IP címről léptél be rá, illetve meg kell adnod még a többi várost és ip címet ahonnan esetleg beléptél....én még az eszközöket is megmondtam nekik...
- fiókokon lévő játékok listája és esetleges nagyobb vásárlások és azok dátumaHa elfogadják az általad megadott adatokat akkor sinen vagy.....nálam 2 napba telt és 3-3 levél oda vissza.
Ilyen módszerrel sokan trükköznek, ha pl accountot "eladnak"....mert megadnak neked jelszót amivel belépsz..átirod az emailed és örülsz....aztán 1-2 nap vagy 1 hét után "visszahúzzák"...mert a legelső adatokat csak az tudja aki generálta a fiókot. Innentől meg hiába a reklamáció...hatóság se fog segíteni ha "fiókot vettél és visszavették stb stb....ez tanulópénz.
Írj majd hogy sikerült-e a dolog.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban tilos:
• hirdetni
• konzol vs PC téma
- Óra topik
- Sorozatok
- VoLTE/VoWiFi
- Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Lancia topik
- Luck Dragon: Új energia- és akkumulátor-címke az okoseszközök dobozában
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Ukrajnai háború
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i7 14700KF 32/64GB RAM RX 9070 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
- Csere-Beszámítás! XFX Quicksilver Magnetic Air RX 9070 XT 16GB GDDR6 Videokártya!
- Azonnali kézbesítés az év bármely pillanatában
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest