- OLED monitor topik
- OLED TV topic
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- Megkapta a legújbb GRE Radeont kapott Kína
- AMD Navi Radeon™ RX 7xxx sorozat
- UHD filmek lejátszása
- Kódolás Qwen3-mal saját gépen, Cline AI-alapú autonóm kódolási ágenssel
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Hogy is néznek ki a gépeink?
-
PROHARDVER!
PlayStation 5 összefoglaló
A túlzott offolás és a konzol vs PC téma nem megengedett!
Új hozzászólás Aktív témák
-
F-ECT$
titán
Nem nem itt egymásnak esni. Egyszerűen nekem nem adja a kontrolleres fps-ezés, még akkor se ha az elit épp azzal játszik.
-
hombre[EU]
veterán
válasz
markknight #196925 üzenetére
én nem tudom láttál-e már közelről pc-t, szerintem nem...de ezt a mémet itt hagyom neked [facts]
-
markknight
veterán
válasz
hombre[EU] #196923 üzenetére
Egyik kommentben azt állítod, hogy el lehet szórakozni vele, most meg azt írod, hogy lehet jól játszani.. Egyébként nem mindegy, hogy a ranglétra aljáról vagy a tetejéről mondja az ember a bölcsességet
Elhiszem, hogy PS böngészőben nehezen mész rá a egy gombra, számítógépen meg már rutinból kattintasz a lomtárra, de ez nem fact. Egy torz igazság, amit büszkén felvállalsz
De számomra ez legalább annyira ferdítés mint, hogy évente jön 10 olyan játék mint az Expedition 33.. és mondod ezt Act 1 után. Hadd ne mondjam, hogy instant triggerelnek ezek a megjegyzések, mert féligazságokat sugárzunk az internetbe bele.
Ilyen játékokat meg ne hozz már fel amikkel a dédi játszottQuake-nek meg Unreal-nek teljesen más a pacingje mint egy mai játéknak, ott fénysebességgel mozog mindenki, aztán egy lövés egy kill.
-
hombre[EU]
veterán
válasz
markknight #196922 üzenetére
többszáz,ha nem ezer órám van jumpservereken (ut,quake,cod1,coduo,cod2,cod4), nem kell utána olvasnom
lehet jól játszani kontrollerrel, de olyan jól,mint mk-dal soha. fact -
markknight
veterán
válasz
hombre[EU] #196920 üzenetére
Ez a fele olyan gyors a játék téma a világűrbe húzott fov miatt van, ami sajna sokszor nem elérhető konzolon. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a WASD csak igen-nem lenyomást ismer, az analóg ennél érzékenyebb. Mindegy, kompetitív résznek kicsit utána kell olvasni és akkor az ember nincs információ nélkül szerintem.
-
válasz
markknight #196911 üzenetére
De lehet, már hosszú évek óta, még a PS4-es korszakban vezették be.
-
hombre[EU]
veterán
válasz
markknight #196915 üzenetére
attól függ hol? valami battleroyale public serveren a nyolcévesek között? ja lehet
komolyan: attól,hogy száz méterről headshotra húzza az aim assist attól még az egész mozgás esetlen. egy doomban pörögsz-forogsz-jumpolsz 200fpssel, fele olyan gyors a játék konzolon kontrollerrel. -
Wesder
titán
válasz
markknight #196915 üzenetére
Véletlen se lehet köze az extra erős aim assisstnak. Majd a GoW-ban meg lehet mutatni ki a faszagyerek, csak aztán nehogy véletlen kéttétörjön az a controller.
-
Farkassacred
őstag
válasz
Rigormortiis #196913 üzenetére
Majd hozzám is, de max majd ősszel.
-
pzstm
titán
válasz
markknight #196911 üzenetére
Lehet. Kb 4 eve Microsoft authenticatort hasznalok
-
markknight
veterán
válasz
hombre[EU] #196914 üzenetére
Jaja, a kontisok azért szántják fel a padlót a PC-sekkel kompetitív játékokban, mert annyira esetlen
-
Rigormortiis
veterán
válasz
Farkassacred #196902 üzenetére
Ja, jön a Switch 2
-
l.skywalker
titán
válasz
hombre[EU] #196900 üzenetére
Mindegyik az, csak van amelyik azabb!
-
F-ECT$
titán
válasz
markknight #196905 üzenetére
Az érzés nem az igazi kontrollerrel. Jobban szeretem ha nincs assist, és az történik, amit én akarok, nem amit a gép.
-
gorgocska
tag
Miért nem küldi ki a sony a 2.lépcsös biztonsági kódot a megadott teló számra ?nem tudok be lépni az app-ba.
-
Farkassacred
őstag
válasz
hombre[EU] #196900 üzenetére
Ki vagyunk éhezve az új játékokra, ahogy felettem is írták.
Jó kis év lesz ez a Gta nélkül is. -
pzstm
titán
válasz
hombre[EU] #196900 üzenetére
90 alatti, szoval kozepszeru gamepass toltelek
-
Xaels
félisten
DOOM: The Dark Ages Review Noisy Pixels, PS5-ös.
-
Bad Pritt
félisten
Mafia lemezen előrendelhető, repült is a preorder.
-
Scholes9
nagyúr
válasz
TrishtanAG #196881 üzenetére
Csak?
-
bod101
aktív tag
válasz
markknight #196888 üzenetére
Van, több vásárlás után kaptam is.
-
bod101
aktív tag
Sziasztok,
ha store-os vásárlás után nem jött meg a pont, hol lehet reklamálni?
Köszi! -
VTom
veterán
válasz
TrishtanAG #196871 üzenetére
De az teljesen mindegy, attól nem lesz rosszabb játék, hogy valaki hasonlóságot vél felfedezni korábbi címekkel.
Manapság sajnos nagy divat lett, hogy mindenki rá akarja erőltetni a vélt igazát a másikra, és a játékok egy komoly ütközőzóna (akárcsak a könyvek, filmek, zenék). Azért ítam, hogy ízlésekről felesleges vitatkozni, neki nem tetszik, szinte mindenki másnak meg nagyon.
-
_drk
addikt
válasz
markknight #196882 üzenetére
JRPG-n belül is akkora a szórás mint bármilyen másik műfajban.
FPS-eken belül is nem lehet mind olyan mestermű mint a Mesterlövész! -
TBT
addikt
válasz
TrishtanAG #196881 üzenetére
SzokkicsiKodzsimacinálnijójáték.
-
markknight
veterán
válasz
TrishtanAG #196871 üzenetére
Mondjuk én elég sokkal játszottam, ráadásul mostaniakkal, mégis tetszik.
-
TBT
addikt
Kojima fotója:
Azaz... elkészült a DEATH STRANDING 2!
-
wolf13
őstag
válasz
hombre[EU] #196843 üzenetére
Akkor ezért erőltetik a digitális játékokat , ott nincs ilyen amortizáció
-
TrishtanAG
senior tag
válasz
RangerFox #196872 üzenetére
Én is kedvelem, de azért nem érzem benne azt a szuperextra különlegességet, mint például bármelyik Xenoblade-ben. Arról nem is beszélve, hogy nálam úgy a 8. óra környékén kezdett leolvadni róla a kezdeti varázs, és bukkant elő egyre inkább az, hogy hiába elképesztő teljesítmény ez egy ilyen kis csapattól, azért látszik, hogy valójában egy indie játékról van szó (copy paszta assetek rulz
).
Az olyan aranyos bugokról nem is beszélve, mint a végtelen beakadás a világtérképen, miközben nyom egy checkpoint mentést is a rendszer, ami bugról valszeg a készítők is tudtak, mert a load menüben lehet előző automatikus mentésekből is választani, nehogy emiatt kelljen elölről kezdeni a teljes játékot. Hírtelen nem is emlékszem, hogy láttam-e olyan játékot valaha, ahol több checkpointot is vissza lehet tölteni. Bár az tény, hogy kreatív megoldás, ha nem volt idejük a gamebreaking hiba kijavítására.
-
RangerFox
Topikgazda
válasz
TrishtanAG #196871 üzenetére
Én elég sok JRPG-vel játszottam az elmúlt 15 évben (is), de így is a legjobb játékélményem idén a Clair Obscurhöz fűződik, abszolút GOTY esélyes cím, és mindenkinek bátran ajánlom, aki nem riad vissza a körökre osztott harcrendszertől. Sztori, világépítés, karakterek, írás, harcrendzser, grafika mind-mind nagyon jó és különleges élményt nyújt.
-
zsotesz81
senior tag
válasz
hombre[EU] #196857 üzenetére
ilyen alapon pl. az elden ringben sem volt semmi olyan amit korábban nem láttunk aztán mégis év játéka lett. Open world már létezett, souls like rendszer is, de úgy egyben nem, itt is valóban láttuk már ezeket az elemeket más jrpg-kben, de így egyben , hogy modernd grafika, turn based harcrendszer, plusz még aktívan védekezni, így még nem. A square sem mer/akar már turn based ff-et csinálni, pedig ezt éppen megcsinálhatták volna ők is.
-
_drk
addikt
válasz
hombre[EU] #196840 üzenetére
-
pzstm
titán
válasz
l.skywalker #196863 üzenetére
Thx
-
l.skywalker
titán
Sniper Elite 5 Complete Edition (PS Store)
40.990 Ft
6.148 Ft -
VTom
veterán
válasz
hombre[EU] #196857 üzenetére
Szerintem kár ízlésen vitaatkozni, Neked nem ütött akkorát, mint a többségnek.
Én még az elején vagyok, de egyelőre nagyon tetszik, számomra eddig teljesen egyedi a hangulata, tetszik a történet, a lassú játékmenet, és a harc.Semmilyen JRPG-vel nem játszottam korábban.
-
KKaresz45
senior tag
válasz
hombre[EU] #196857 üzenetére
Szerintem benne van a sikerben hogy új IP. A zembereknek már csömörük van a remakektől, remasterektől meg folytatásoktól. Ki vannak éhezve az új történetekre meg lore-okra. A Stellar Blade is azért mehetett akkorát, pedig abban sem volt semmi amit még nem láttunk korábban, akár még jobban is.
-
pzstm
titán
válasz
hombre[EU] #196843 üzenetére
és ha jól rémlik ma jár le az embargó valamikor
-
GEIL
addikt
válasz
doktordrog #196781 üzenetére
Müllerben is van ilyen 10 ezer és 20 ezer Ft-os....kasszánál "rátöltik" a megfelelő összeget és kapsz egy blokkot, amin rajta van a kód.
(Hétfőn vettem fiamnak éppen a Forza Horizon 5 miatt)De amúgy Media Markt és Euronics ha a klasszikus 6 ezer és 15 ezer Ft-os feltöltő kell....azok szétnyitós, lekaparós megoldások.
-
hombre[EU]
veterán
válasz
zsotesz81 #196852 üzenetére
na ez az
ez egy 20éves jrpg, anríl5-ben,csillogó lumennel és máris mindenidòk legjobbja 10/10.
mondom jó játék,biztosan végigjátszom...de nem láttam semmi olyat,amit 20évvel ezelőtt nem csináltak. a design generic unreal, enemy+bossok oké, de semmi epic. zene tök jó, story,írást nem kifogásolom. erő 8-as. piacon már voltak atlusok,ff-ek vagy like a dragonok,amik változatosabbak és szórakoztatóbbak -
LÁZ
addikt
válasz
Elims #196853 üzenetére
sokat tököltél vele
, konzolkirálynál 85 vagy mennyi volt legutóbb, ubisoftnál 100 pont-ért van 20% off kupon (mondjuk én ott nem láttam fizikai ce-t, csak digitál deluxe-ot max, illetve a fizikai preorder a game.co.ukra visz, de az anglia, mióta kibszták magukat az euból, macera onnan a bármi is, hiába 80k vagy mennyi ott, mire ideér simán lehet 100 is).
legjobban az alzával jársz, vmelyik boltba kéred, aztán megnézed, ha minden ok (nem hiányzik semmi stb stb), elhozod, pláne 90ért....
-
Elims
veterán
Sziasztok!
Dilemmában vagyok. :-/
Eddig hezitáltam,tovább nem.
Honnan lehet még megvenni az assassins creed shadows collectors edition-t?
Láttam az alzán,de már csak felbontott van.Talán van még a platinumshop-on,de onnan nem szivesen rendelnék..+találtam még a gamemarket.hu-n,de az egy teljesen ismeretlen oldal számomra,vmint még a hivatalos ubisoft oldal lenne.
Tudtok esetleg megbízható magyar oldalt ahol még rendelhető bontatlanban? -
zsotesz81
senior tag
válasz
hombre[EU] #196847 üzenetére
Mutass már egy UE5-ös turned based rpg-t.
-
Xaels
félisten
válasz
markknight #196839 üzenetére
Szimplán abból adódik, hogy a Zeldára 3-szor annyi User pontozott, köztük egy csomó olyan akinek köze nem volt a játékhoz... 0 pont "mert nincs PC-re" és hasonlók. Ez persze nem von le az Expedition 33 értékéből semmit, de idővel ott is lejjebb fog csúszni az átlag.
-
Bad Pritt
félisten
-
markknight
veterán
válasz
hombre[EU] #196847 üzenetére
Én azt gondolom, hogy 10 évente jelenik meg 1 ilyen. Pedig habzsolom a játékokat, a legtöbben csak végigrohanok a story miatt. Nagyon felületes dolog ilyeneket kijelenteni, millió kommentet látok a platformokon, felnőtt emberektől akik kijátszották és szeretik ezt a zsánert. Olyanoktól akik még a Final Fantasy 7-re csodálkoztak rá legutóbb PS1-en. Nem ma volt. Rosszat én még nem igazán olvastam, a túlhype-oltat meg talán tőled olvasom először.
-
hombre[EU]
veterán
válasz
markknight #196844 üzenetére
act1 végén hagytam abba fészek után...semmi különlegeset nem làttam. jó játék, értem,hogy kevesen csinálták (bár nem tudjuk mennyi külsős dolgozott rajta) mégis AAA minőség...de helyén kell kezelni. ilyen játékból évente megjelenik 10.
-
Wesder
titán
válasz
markknight #196844 üzenetére
Írta hogy játszott vele pár órát.
-
markknight
veterán
válasz
hombre[EU] #196840 üzenetére
Korrigálnám, nem túlhype-olt, csak még nem játszottál vele
-
pzstm
titán
válasz
markknight #196839 üzenetére
BoTW-t tudom volt pár idióta user aki lehúzta....metacriticen sokat nem adnék user score-ra
meg sehol máshol sem
bár az alap review pontok is hidegen hagynak
-
hombre[EU]
veterán
válasz
markknight #196839 üzenetére
eddig befogtam a pfám, de ekkora túlhype-olt cuccot rég láttam...vagyis nem, a majomember tavalyi
passban toltam pàr órát...oké rendben van, egy jófajta 3d turn based, de abban sem kiemelkedő(5éve azért már volt egy ff7 remake pl.). amilyen értékeléseket kap az meg nonsense... botw,witcher3 meg half life felett ja persze -
markknight
veterán
Ez vajon igaz lehet amit ír?
[link]
"A Metacritic fennállása óta legmagasabbra értékelt játék lett az Expedition 33. Tehát ahol mind a user score, mind a kritika 90 pont feletti. Ez még a Breath of the Wildnak sem sikerült."
-
Raga
senior tag
Üdv
Hisense 55U7NQ
HDMI 1-2 4K60Hz
HDMI 3 4K144Hz eARC
HDMI4 4K144 HzPS5 HDMI 4-ben van az alap…a soundbart a Hdmi 3-ra kell tenni?
Vagy a másik kettő közül valamelyikbe? -
Wesder
titán
válasz
nincsnév007 #196835 üzenetére
Nem, mert "rövid" lineáris játék lesz.
-
LÁZ
addikt
-
dan83
tag
Bárcsak adnánk ki a 3-ik részhez egy 60fps patchet.
-
Wesder
titán
Mafia: The Old Country release date and $50 price point confirmed | VGC
The fourth main entry in the Mafia series will be released on August 8, for PlayStation 5, Xbox Series X/S and PC (via Steam and Nvidia GeForce Now).
-
Xaels
félisten
válasz
Big_Boss #196821 üzenetére
Na de érted, ha már extra pénzt kérnek érte akkor egy sima szitanyomásnál elvárnék kicsit többet. Amúgy simán megoldom magamnak a burkolat, gomba stb. cserét. [link]
Lenyomtam a PoP: TLC - Mask Of Darkness DLC-jét. Hát ha lenne még hajam, tuti megritkult volna. A végén itt is van egy durva nehézségi tüske, az utolsó boss-nál akinek nem megy a parry az nagyon sokat fog szopni hozzám hasonlóanLett egy 4+ órás stream belőle [link] Megért minden centet ez a játék.
-
TrishtanAG
senior tag
válasz
denko #196813 üzenetére
Psplayben állíts be Best quality-t, vagy, ha azzal sem jó, akkor manuálisat és 30 megabitről menj visszafelé max 15-ig, hogy mikor jó a képminőség és mennyit bír a wifid. Ha már wifi, mindenképpen ajánlott egy 6-os szabványú router ehhez, az tudja stabilan tartani a minőséget megfelelő fps és minimál input lag mellett.
Nekem olyan 26-28 megabittel teljesen olyan szokott lenni, mintha a TV előtt ülnék. Évek óta használom így tablettel régebben ipega, ma egy Gamesir controlerrel.
-
denko
senior tag
válasz
markknight #196801 üzenetére
Jól értem hogy ps5 sem tudja streamelest 1080Pben?
Már mindent kipróbáltam, DNS change, wifit kabelra cseréltem, reseteltem a routert, beallittam a settnget max-ra.
Sőt, PSPlay appot is kipróbáltam ami elvileg tudja az 1080p -t. De ugyan az a trágya quality. Nagyon elvesz az élményből a tv után.Meg jó hogy nem portalt vettem hanem csak egy joystickot. -
Elderath
addikt
Kijöttek DS2 previewk. Mondanom sem kell hogy a hype méter eddig is ki volt akadva, de ezután már elviselhetetlen lesz az a másfél hónap. 30 órás!!!! preview event volt. wtf. Teljes játék 60-70 óra.
-
Frod
addikt
válasz
tboy93 #196798 üzenetére
Értem a szempontot, jogos, ezért is nem bántam annyira, hogy lemaradtam róla.
(PS4-es kontiból van több nem-gyári otthon, de nem mintás, hanem színes - szvsz ez a Sunset Orange a mindenkori legkedvencebb, a Berry Blue-t meg bánom, hogy nem vettem anno - mintásom egy volt a GoW-os, és valóban kopott a markolatnál a minta, azt el is adtam) -
válasz
markknight #196801 üzenetére
Multkor a high on lifet probaltam remote play pc-n, siman jatszhato volt, de a video minoseg az kritikan aluli. Egy 1080p azert minimum meg kéne legyen hogy élvezhető maradhasson.
-
JiMN
tag
Hali.
Van aki használ steelseries arctis nova 5p fejhallgatót? Másnál is beszaggat wireless módban ritkán? -
markknight
veterán
Nagyon szuperül ki van találva ez a PS5 app. Le akartam volna húzni az összes screenshotomat ami fel van töltve, de csak 4-et enged tömegesen kijelölni és letölteni
Ez igen.. dughatom rá a full üres, formázott vinyót mint az állatok.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban tilos:
• hirdetni
• konzol vs PC téma
- Ps5 Slim lemezes (Garanciás/játékokkal/2 kar)
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Xbox One és 360 játékok eladók!
- AKCIÓ! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol extra játékokkal garanciával hibátlan működés
- AKCIÓ! Sony PlayStation 5 825GB SSD lemezes konzol fejhallgatóval garanciával hibátlan működés
- Csere-Beszámítás! Sapphire Pulse RX 7900XTX 24GB Videokártya!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 4500 16/32/64GB RAM RX 6500 XT 4GB GAMER PC termékbeszámítással
- Kaspersky, BitDefender, Avast és egyéb vírusírtó licencek a legolcsóbban, egyenesen a gyártóktól!
- Csere-Beszámítás! Xbox Series S Játékkonzol! Olvass!
- Bomba ár! HP ProBook 430 G5 - i5-8GEN I 8GB I 256GB SSD I HDMI I 13,3" I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest