Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz TaaT #77380 üzenetére

    Na akkor ismételten: Én egy perben eldöntendő dologról beszéltem, ha a jóember emiat tperelni akar, akkor a perben előjön a vezetési szituáció is, ha vállalja, vállalja. Nem azért raktam be, mert szépen autózott mellettem, hanem épp azért lett lementve a felvétel, mert úgy gondoltam, hogy a vezetési stílusában van némi kifogásolható elem. A legszebb az egészben, hogy már leírtam, perben eldöntendő dologról beszélgetünk, nem neked kell megítélned, és nem az alapján, mait linkeltél, nem is érted az ok- okozati összefüggést. Létezik egy legfelsőbb bírósági határozat, ami szerint az igazság kiderülése, napvilágra kerülése fontosabb, elsőbbséget élvez a személyiségi jogokkal szemben. Ott volt a Wiesztet lekamerázó vállalkozó, kapott bármit is azért, hogy rejtett kamerával felvételt készített? Nem. Ott volt a másik példám, ami felett úriemberhez nem méltó módon átsiklottál, de most újra felhánytorgatom: a kerékpáros csóka, akit leszorított az autós, kamerázott, meglett a fószer, jól megvágták. A kamerázásért kapott valamit a kerékpáros? Nem. A mostani eset, mikor a buszos szorította le a kerékpárost, ugyan, olvass már utána, a kerékpárost büntették-e kamerázásért? Pedig nem csak a neten, a tévében is mutogatták.

    Tehát azt mondom, a kérdés azokra az alapokra építkezve, mikor értünk egy szituációt jogi viszonylatban is, simán megválaszolható, a legfelsőbb bíróság már egy véleményt mondott erről, valamiért az övéké nem passzol a tieddel. Mondassuk le őket, mert nem értik egyszerűen ezt a kérdéskört, nincs rálátásuk, hozzáértésük, műveltségük, hogy jól megválaszolják az adott esetben feltett kérdésre ezt a választ? :U
    De most komolyan...

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák