Új hozzászólás Aktív témák

  • #10726912

    törölt tag

    válasz Mágus2 #73758 üzenetére

    Jön a kartergáz, elvileg nincs dugulás. Megpróbálom majd kideríteni, hogy mi az oka. Hétfőn telefonálok egy hirdetés miatt. Árat nem írtak. Egyébként a hidrotőke lyukadás valószínű (nem is tudtam, hogy lehet ilyen), ha gyűrű törés lenne, akkor a kék füst is megjelent volna elvileg....a hengerfej repedést ne is emlegesd (akkor a hűtővízzel is kéne keverednie az olajnak, nem? vagy létezhet olyan, mikor is csak megnöveli a kartergázt s tulajdonképp benzingőz vagy föst jön a kivezető csövön?, szelepszár...ahhoz meg a kompresszió mérést kell megejteni.
    Köszönöm, beindítottad az agyalást :R Ha szabad kérnem, leírnád részletesebben, hogy mi-mivel deríthető ki, illetve mit okoz milyen jelenségnek kéne utalnia a hibára? íbontás nélküli agyalásra gondolok, hátha jelentősebben meg tudom állapítani a károsodás mértékét. Ha pl hidrotőke kopás az ok, az húsz ezer anyagáron számolva, plusz munka díj, ennyiért inkább megcsináltatom,int vegyek eg kétes állapotű bontott motort....
    Üdv, s még egyszer köszönöm! :)
    VR6-Fan: Értem. Milyen motorkóddal adták ki ezt a típust, tudsz benne sehíteeni? ha motor csere lesz, akkor ez is szóba kerülhet... :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák