Új hozzászólás Aktív témák

  • Hikvision

    senior tag

    válasz varsam #60847 üzenetére

    Köszi :) Gyárilag szürkés szövet fűthető ülések voltak benne, viszont a vezető oldaliba valami fatal error lehetett az ülésfűtésben mert tavaly hazafelé jövet nagy füst égett szag, aztán láttam, hogy kiégette saját magát. Pedig full gyári volt minden. Aztán neten láttam, hogy hirdettek egy S4 Avant bőrbelsőt, fűthető, elektromos gerinctámaszos szép állapotban ajtókárpitokkal 100 pénzért. Meg is vettem, stimmelt is a fűtésrésze, a gerinctámaszt bekötöttem, de elég koszosak voltak, az ajtókárpitokat csak próbára raktam fel, mert iszonyat nagyfateros lett tőle az autó. Utána az első üléseket elvittem tisztításra, ahol egyre rosszabbul néztek ki, ugyanis a kosz helyett előjöttek a repedések. Elvittem őket bőrkárpitoshoz, ott 60 ezerért kapott a két első komplett festést, a hátsó makulátlan volt. viszont a festés nem bizonyul túl tartósnak mert pár helyen ahol valamivel előtte volt kezelve a bőr ledobálja a festéket, én meg már most viszem őket harmadszorra festetni, természetesen garanciálisan. Viszont legalább már attól is bekoszolódik ha farmerban 1x beleülök. De hát mindennek megvan az ára :)

    [ Szerkesztve ]

    20 éve a PH-n.

Új hozzászólás Aktív témák