Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    válasz AMD Power #22460 üzenetére

    Ki voltam akadva, mikor megtudtam a szerelőtől, hogy lambda szonda meghibásodás általános vw hiba, hőérzékelő gomba közel évenkénti meghibásodása ált. vw hiba. Elektromos ablakemelő meghibásodása ált. vw hiba, stabilizátor rúd gyakori meghibásodása skoda fabia általános hiba....
    És erre jött egy fordulatszám érzékelő hiba, amire még tapasztalt szerelők sem emlékeztek, hogy kellett valaha is cserélni...nem volt olcsó a csere, de muszáj volt, mert szinte minden elektronika használta az adatait, meghibásodott a klíma hőérzékelője... ez sem gyakori a szerelő szerint, és gallyra ment a hideg-meleg levegő arányát szabályozó szervomotor... ez volt a leggázabb... ilyen hibáról több szakszerviz egyöntetűen mondta, hogy nem találtlkoztak, de a javításához szét kellett bontani az egész műszerfalat... csak a munkadíj tetemes volt kb 5-6 óra szerelés költsége több volt, mint az amúgy nem túl olcsó szervomotor...
    Így hát én nagyot csalódtam a vw konszern megbízhatóságában. Kollégámnak poloja van, és már évek óta csak szívatja őket az újabb és újabb meghibásodásokkal...

    Mindezek ellenére hiányzik a skoda csoda...

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák