Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    válasz Starchm #1618 üzenetére

    Olvasgattam a 4pda vonatkozó topicját(google fordítóval) és már valaki jelezte hogy hozzáadná az Alexey forráshoz a RM2100 támogatást, de úgy tűnik vagy elhalt a dolog, vagy alexey nem hagyta jóvá a commit-ot :F Majd a nyári uborkaszezon után kiderül folytatja e alexey a fejlesztést és lesz e támogatás RM2100-ra.
    Szerintem egyébként az OpenWrt is majdnem telesen jó mediatek routerekre, bekapcsolt hw nat mellett 700mbit megtvan speedtest-cli -vel, szelessav.net -en chrome-ban mérve meg 800mbit is összejött, ez már bőven elég torrenthez. Egyedül a 2.4g wifi gyenge, ott a 40mhz sávszélt nem akarja valamiért bekapcsolni, pedig belőttem a 40mhz kényszerítését, és a noscan '1' opciót, és átraktam egy kevésbé terhelt csatornára, de az istennek nem akarja a 40mhz-et. 50mbit így is megvan 2.4g-en, az telefonos böngészésre, videózásra elég. Minden másra ott az 5ghz :DDD

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák