- A CNET, IGN és PCMag kiadója is beperelte az OpenAI-t
- Trump vámjai miatt hiány lehet az elektronikai termékekből az USA-ban
- Ezentúl Indiában készülnek majd az USA-ban árusított Apple iPhone-ok
- Nemzetbiztonsági aggályok merültek fel a TP-Link kapcsán
- Hiába a nagy ígéretek, sok az aggasztó kérdés az Intel jövője körül
- Mikrotik routerek
- Nemzetbiztonsági aggályok merültek fel a TP-Link kapcsán
- Manjaro Linux
- Bitcoin topic
- Gmail
- Vége: a kínai platformok nem adják vissza a pénzt visszaküldött áru nélkül
- VoIP telefonálás
- Alternatív kriptopénzek, altcoinok bányászata
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Windows 11
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dzsekó
addikt
válasz
paatrick #61822 üzenetére
Azért LAN kártya vásárlás előtt egy F7-es bios-t feltolnék, konkrét utalás van rá az Ethernetre F5-ös biosnál. Egyáltalán mit ír a bios, melyik van fent? Ha ezután a live cuccok sem mennek etherneten, akkor lehet, hogy tényleg meghalt az ethernet. Ha jól olvastam, ezt a kábelvéget rákötötted másik PC-re, és azzal ment gond nélkül a net. Akkor az elvileg kizárható lehet, hogy a router vagy a kábel a hibás. Még egy ötlet, kontakt spray a LAN csatiba. De az oxidáció inkább csak 5+ éves alaplapoknál szokott gondot okozni. Szokták mondani, hogy vesztenivalód nincs, kárt nem okozol vele.
-
zsiga68
őstag
válasz
paatrick #61822 üzenetére
Tiltsd le az alaplapi lankártyát és vegyél egy másik lankártyát. Persze gigabitest. Ez egyáltalán nem akkora probléma. Csak van egy üres slotod. Pillanatok alatt megoldható és nem annyira drága. Ez van.. Nekem pl van lankártyám, egerem, klaviaturám vésztartaléknak.Sőt még hangkártyám is valahol a spájzban.
-
mikk2000
őstag
válasz
paatrick #61822 üzenetére
A bios-t/uefit ha nem matattad, akkor ha usb linuxról nem ment az ethernet akkor valószínű megpusztult, de hogy pont vga frissítéskor az még mindig gyanús. Dugjál már rá valamit arra az ethernet csatlakozóra megy-e egyáltalán, nem e a kábel/router portja szart be és feleslegesen veszel hálókártyát... értem én hogy eszközkezelőben nem látszott az mit jelent amúgy mielőtt a fő kötekedő megint kötekedne, de kis lépésekben lehet haladni előre.
Ha veszel egy ethernet bővítőkártyát, akkor a gép kikapcsolat állapotában (és táp lehúzva az alaplapról) beszereled, aztán ha nem ismeri fel az os akkor felrakod a driverét oszt annyi nincs vele más.
Új hozzászólás Aktív témák
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Nők, nőügyek (18+)
- Eredeti játékok OFF topik
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- OLED TV topic
- Mikrotik routerek
- Nemzetbiztonsági aggályok merültek fel a TP-Link kapcsán
- Nyaralás topik
- Interactive Brokers társalgó
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S21 Ultra 256GB Hibátlan kijelző, S Pennel!
- Alkalmi áron DeLL Inspiron 16 Plus 7640 Intel Ultra 7/16RAM/1TBSSD/RTX4060/120Hz 300nit/gyártói gar.
- nJoy Cadu 1000VA / 600Watt / 2026.07 garancia/ Usb management / Line-interaktív / 2aksi / Schuko
- Intel Xeon Processzor E5-2680 v4
- HP Compaq 8000 Elite USDT Klasszikus teljesítmény, minimalista dizájn!
- Bomba ár! Dell Latitude E7440 MAGYAR - i5-4GEN I 8GB I 256SSD I 14" FHD I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Wilbur Smith könyvek (15 db) egyben
- 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (48 hónap garancia!)
- LG 34WQ75X-B - 34" Ívelt IPS Panel - 3440x1440 2K QHD - 60Hz 5ms - FreeSync - USB Type-C 90W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest