Új hozzászólás Aktív témák

  • Frawly

    veterán

    válasz csabi63 #2254 üzenetére

    Kösz az infót mindenkinek, akkor lehet én is regisztrálok amcsi accountot, Netflixet, meg régóta akarok Hulut is. VPN-ből mit ajánlotok? Nem probléma, ha drágább, nem rokkanok bele, csak nézni tudjak amerikai tartalmakat. Sajnos a brit kínálat sem bővebb, mint a magyar :(

    A postai cím az nem probléma, nálam van egy olyan hagyomány, hogy már tizensok éve a 75 Rockefeller Plaza, New York, NY 10019-et adom meg, ha valami weboldal izmozik, hogy csak amerikai cím jó neki. Azért ezt, mert anno mikor ebbe először belefutottam, akkor ott volt az asztalomon egy Led Zeppelin IV CD, azon ez van megadva az Atlantic Records elérhetőségének, azóta mindenütt ezt használom, fejből megy :DDD Pedig ez 70-es évekbeli cím, azóta elköltöztek ők is a 1633 Broadway, NY 10019-be :D

    De egy időben nyomultam valami fake arizonai címmel is, amiben minden valódinak tűnt, csak a házszám nem volt az.

    (#2266) sztanozs: kösz neked is, akkor először megpróbálom a jelenlegi előfizetésemmel, de jenki VPN-nel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák