Új hozzászólás Aktív témák

  • giigz

    veterán

    Nos urak, 9,5 hónap után sikerült megoldani az alapjárati problémámat :) :C

    Elhoztam a kocsit, megszűnt a sziszegés, minden frankó. Majdnem minden, ugyanis még az alapjárat továbbra sem tökéletes, de már 99%-os. Tökéletesen 750, viszont néha "fulladozik", tehát az alapjárat leesik egy pillanatra 600 körülre, aztán visszamegy 750-re. Nem tudom, hogy ez mi miatt lehet, néha csinálja, felhívtam a szervizt, azt mondták, hogy a potméteren kell még állítani, mert az meg állítólag kopott, és nem nagyon tudták belőni, pedig megvan pontosan a 750 alapjárat, csak néha ingadozik lefele :D Röhögtem is rajta, idáig túl magas volt, most meg túl alacsony lett :D Persze alapjában véve most már mindig 750, csak ritkán ingadozik.

    A kocsi ég és föld, teljesen hangtalan lett alapjáraton, és most már normálisan lehet vezetni, tehát régen 1500 alá be sem tudtam vinni a fordulatot, most meg már simán tudom használni úgy, ahogy azt kell. Tehát most már tudok 2000-nél is váltani pl. :D A fogyiban biztos jelentős lesz, már érzem, hogy ég és föld, de tényleg! Váltások között régen rántott mindig az autó, ha levettem a lábam a gázról, akkor is. Most már ez megszűnt, vaj simán lehet vezetni :)

    Tehát öröm és boldogság, 99%-os az alapjáratom :D

    Vidi

Új hozzászólás Aktív témák